Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Misliš da se ja tog sjećam, haha. E to ti dobra fora :D. Znam da je rad bio dobar i nije bilo problema u uzgoju, jer da nije valjala ili da je nešt štekalo to bi sigurno pribilježio u grow book ;) .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led
13.10.2009
70
48
18
36
Za svoj grow planiram uzeti sljedece:

3x jack herrer
3x shaman

3x nl auto
3x neki drugi dobar auto (razmisljam o dark devil)
3x auto (prema vasoj preporuci)


Sad, za fotoperiodne jackove imam savrsen sajt sa dobrom zemljom, puno sunca i vodom u blizini. Planiram uzgojiti 2 diva. Treca sjemenka ce biti rezerva ako se ovima nesto dogodi.

Ove ostale sve idu u kamenjar. Ima li tko iskustva sa growom na kamenjaru (Neke ce biti u kantama, neke u zemlji a neke u crnim pvc vrecama za sadnice 20 l)
Kupovna zemlja, hidrogel, slavol i plantela cvijet i list.
Zasticene mrezicom za komarce, pitroidom i puzomorom.

Dajte mi neke prijedloge za ove autose, po mogucnosti iz iskustva, sta je zavrsavalo brzo i kvalitetno bez velikih problema.
Automazar? Think different?

Jackovi, Shamani i prva tura autosa idu pocetkom 5. mj. druga tura autosa bi trebala sredinom 7. mj


Kako zvuci grow plan i kako vam se svida izbor sjemena?


Hvala ekipa. Bit ce dnevnik kada krenem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Što se tiče kamenjara negdje sam u vidio na forumu da je neko radio. Znam da je pravo zeznuto pripremiti rupu pogotovo ako naiđeš na velik kamen. U principu može se, samo velika rupa i dosta kvalitetne zemlje.
 
13.10.2009
70
48
18
36
Citao sam, taj dnevnik iz kamenjara me i inspirirao.
hahaha, nikad docekati tih 6 mj...ako vidim pcele u 3. mjesecu bacit cu 2 autosa u zemlju, pa sta bude, klima je topla, mediteranska.
dajte samo koji automat dobar mi preporucite
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
AutoMazar i Think Different ti spadaju u kategoriju automata kojima treba cirka između 80 i 110 dana od početka do kraja pa eto da znaš. Većinom autosi koji daju više i trebaju prosječno oko mjesec dana duži period.
Meni je zanimljiv auto Blueberry od DP, treba mu ukupno oko 80 dana a daje vrhunski yield.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sokre
06.08.2015
288
229
43
35
Mene je zaprepastio tnt od eve.. pa to je zvijer da se useres.. nemam hrabrosti to ni pokusat al vjerujem da bi zavrsilo slicno tarzanovom mobiju..ide do 3m..
 
13.10.2009
70
48
18
36
Btw sto se automata tice, kvaliteta mi je na prvom mjestu, vrijeme zavrsavanja i kolicina su sporedni, za to uzimam auto NL.
Dark devil ce gotovo sigirno pasti, samo jos trecu sortu moram odabrati. Mozda proihvatim sugestiju od tipa iz seed shopa ili uzmem neku 2016 ekskluzivu za eksperminetiranje
 
12.10.2014
56
152
33
29
Ljudi moram vas nesto pitat, ovako cisto informativno pa ak vam nije bed odgovorite ne :)
Skunk#1 i Lemon Kush , sta kazete na to za sl. Sezonu?
Mozda bude uspjesna ko ova hehe :D
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ma sve su to nijanse, sa bilo kojim skankom ne mozes pogresiti... i zasto uzimati dva strejna, iskombinuj samo jedan dobar hibrid, na primer lemon skank :D
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Skunk#1 i Lemon Kush , sta kazete na to za sl. Sezonu?
Za Lemon ne znam, ali ti S#1 toplo preporučujem . Sensijev Skank ti je jedna neuništiva sorta, koju možeš seckati koliko hoćeš bez velikog straha da će ti pohermiti. Sjajno podnosi sušu, a u završnici kada je lila kiša kao iz kabla, nigdje nijesam našao niti jedan plesnjiv hed !! Da dodam još da je prinos bio ODLIČAN :)