Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
pa to je smisao foruma, al zaista nije za ocekivati da ti se kaze uzmi to i to, moras sam odluciti da li ces ici na neki skunk ili neku proverenu indicu, uostalom imas pod early dosta lepih sorti, npr. early skunk, early girl, early pearl, early widow, early special, early bud... sve je to outdoor i radi posao ;)
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
e sad ja sam naso sta cu za saditi ali nmgu uzeti od aliena jer nesalju u srbiju,dali ima neki drugi shop ili mi neko iz BIH,Hrvatske moze to odraditi a ja mu poslati kintu pa i preko castiti??
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Zna li netko info šta bi bilo bolje za outdoor od automatica, Auto Anubis ili Auto Wembley od Pyramid Seedsa? Ić ću sa 2 feminizirane Early Skunk i 2 ture po 2 ili po 4 automatica, pa koji je bolji što se tiče prinosa i rada? Vidjeh da je neki tip s foruma u PC Growu s Wembleya skinuo 40g suhog, što znači da bi u outdooru mogao bit bomba
 

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
drug ma ok je to sve,mozda ti i nemas lose namjere al' nikad ne znas ko je sa druge strane,nikad ne mozes biti siguran za takvo nesto da se neko upusti :) (osim moderatora i pojedinih clanova koji su sigurni)
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
Znaci nemam bas nikakvih mogucnosti naruciti preko aliena??Ajde neko ko ima da mi veruje,poslacu pare prvo nije problem samo da ja nebudem zeznut???
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Daj čovječe, pa nije alien jedini shop na svijetu! Guglaj jbt...Kako si se znao registrovati ovdje, tako ćeš znati i naručiti...
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
Pa da odem pravo u sake pajkana>?> nisu svi sajtovi kao ovaj,neki su i pajkanski to jest nesigurno.naso sam razne ali nijedan mi nije siguran kao kod aliena...dali znate za neki vama pouzdan??
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
Skoro sve sam resio samo jos jednom da proverim dali nemam nekih gresaka.....prvo,jel siguran ovaj shop za srbiju??www.cannabis-seeds.co.uk
drugo,sta bi najbolje uspelo od ovih nekoliko biljcica: A.M.S , Snow White , Pure PowerPlant PPP , Holands Hope i Skunk Special
a uslovi za te biljke bi bili: u pitanju je outdoor na prostoru Srbije,na svakih pola metra kvadratnih biljka,zemlja veoma plodna(humus mesan sa djubrivom uz dodatke stiropora i piljevine),redovno polevanje i djubrenje na 15-20 dana sa NPK 20-20-20m,sunce greje 30 stepeni i jace od 10 ujutru do 5-6 popodne...I ako neko ima nesto da doda sto bi mi jos vise pomoglo bio bih veoma zahvalan...Hvala :smoke18:
 
08.03.2013
1
0
0
pozz narode
Evo vako moze jedan savjet posto prvi put zelim posadit zanima me sta vi mislite koja bi bila najbolja vrsta za podruće dalmacije.Ja sam nekako mislia Early misty jer mi se pari najlaksa za uzgoj i najmanje joj vrimena triba posveit.Pa ako vi iskusni mozete dati koji dobar savjet dobro bi mi dosao ,
i da kazete koje bi jos vrste mozda bile i bolje za moje podrucje i moje neiskustvo.I odakle bi bilo najbolje (najsigurnije) naruciti.
fala

ako sam falija temu unaprjed isprika :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Najbrže bi ti trebalo iči s automaticima. Preporučam Automazar ili Polarlight#2 od Dutch P ili Super Skunk od Sensi.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Juuuj....a jes vidija kako je onoj amerikanki stiglo 7 kila vutra na kucnu adres? Pa zvala panduriju jer je jadna sigurno citala slične teme ka sta je i ova pa od paranoje prsla....heh...abiskan.org ftw!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
mislim da early misty više nema ni za kupiti... nirvana je proizvodila to sjeme, a koliko vidim nema ni na njihovoj stranici ni na alienu (a ionako je u dalmaciji prevruće za takvu Indica sortu, bolje uzmi neku koja je 50/50)

ako želiš da bude brzo gotova i da je dobra, uzmi Think Different od dutch passiona, u dobroj zemlji i uz puno sunca možeš dobiti vutre više nego što ti treba...