Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.03.2013
17
1
0
Pomoc.moze jedno glasanje?outdoor.zapadna srbija.razmisljam.diamond girl,the docktor,himalaya gold,jack herer,white v.,kalashnikova,....bitan mi je prinos,thc,i da sto ranije zavrsi.hvala
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Smokey McPuff je napisao(la):
Govorimo o.outdoor uzgoju.. nije bitno koliko trahe cvjetanje. Gotovo pa 90% sativa zavrsava do kraja 10.mj. Flowering period je iskljucivo za indoor
Ne bi se baš složio. Sorte koje dugo cvjetaju indor cvjetaju dugo i outdor a pravu sativčugu u kontinentalnoj hrvatskoj je veča mogučnost da če je ubiti snijeg i led prije negoli bude gotova.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Slažem se sa Greenom u potpunosti.....sative nisu za balkan.....u prosjeku im treba 3 mjeseca da odcvijetaju a zadnjih godina preflower u našim krajevima pocinje u 8 mj....pa izracunajte sami.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura
14.03.2013
18
23
3
Smokey McPuff je napisao(la):
Himalayan Gold od GHS-a. Ne moras niti jedno tjedno obilaziti, dovoljno je jednom.mjesecno.

Columbian Gold, South African Kwazulu, Kilimanjaro, Wild Thai, Amazonia, Ketama od WoS-a.

Super Skunk, Skunk #1, Early Skunk, Biddy Early od Sensi Seeds-a.

Frisian Dew, Hollands Hope, Shaman, Purple #1 od Dutch Passiona itd...
hvala bro.
VELIKO hvala.

onda bi ja to ovako =
odem u najvecu fuckin shikaru koju pronadjem u okolini,iskopam rupu,stavim smjeshu shumske zemlje (ovde to zovu "crnica") i kokoshijeg djubra.
sachekam da mi biljka naraste nekih 25-30 cm. u kuci,pa je potom presadim.
jednom u dve sedmice je obidjem,opljevem korov i po potrebi prihranim.
ako je velika susha,navratim cheshce i zalijevam. (veci dio posla bi se dao obaviti po noci,kada krenem "iz grada" :) )

ima li moj plan nekih veliki propusta?


btw,nemojte mi preporuchivati nishta shto mora da se kupi.
radim za 300€ mjesechno i pare nisu problem,para NEMA. :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ako nađeš dobro mjesto da ne treba često zalijevati, onda nikako nemoj 2x tjedno dolaziti, što rjeđe to bolje... (tako su meni našli sajt, ne možeš ti svaki puta proći da ne ostaviš trag, pogotovo ako na sajt ideš u 1 ujutro kao ja)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
14.03.2013
18
23
3
hmm.. tnx for the replay metal.

borim se sa frendom..koji je u francuskoj,i hoce da kupi sjemenke da fura biljku na balkonu.
a,poshto mu ne trebaju sve,vishak bi poslo meni...
a,nea pojma ko ni ja.
ee,sad. lijepi se za neke sorte koje...kontam da veze nemaju sa ovom nashom klimom.
kao na primjer ovo =

http://www.leafly.com/hybrid/blue-mystic

ajde neki stari grower da nam pomogne?
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Radim godinama sa sativama... niti jednom nisam imao slucaj da je trebalo duze od kraja 10mj za berbu... prije se na ovim prostorima uzgajala sativa za.konope, stocnu hranu it'd. Tako da ne.vidim zasto ljudi mislite da sative zavrsavaju oko bozica kako sam.procitao neke postove.

Shvatite da indoor I outdoor nemaju veze jedan sa drugim.osim sto gajimo u tim uslovima nama dragu biljku. Outdoor uvjeti biljku pozuruju da zavrsi cvjetanje sto prije, iako to nije slucaj doma u boxu u kojem ima od pocetka do kraja savrsene uvjete. Duze su te biljke tu od nas, I znaju bolje prirodu nego mi. Peace
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Ako dobro pripremis zemlju I stavis.ga na juznu stranu, mozes.ocekivati urod od 30g suhog pa sve do 100g, ali su to rijetki izuzeci. Lagan strain je za pocetnika ali I kao svi low ryderi genetika.je ruderalis tako da.nemas.previse brige.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Lose, slab strain. Nizozemska 'domacica'. Genetika koju objavljuju u ghs-u he pa skoro svima ista, ali nisu svi strainovi niti slicni, tako da...to ti je the doctor
 

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
Vozdra,
evo pošto sadim Afghan Kusha indoor, piše 100% indica ide i u outdoor. Ostala mi je jedna sjemenka i planiram uzet 2-3klona. Od outdoora sjemena planiram uzet još par klonova početkom sedmog mjeseca za indoor. Klon od klona je lošiji nego klon od majke.!?

Da li je itko sadio outdoor?