Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ceebeedeebeedoo

Aktivan Član
22.03.2013
63
21
0
Smokey McPuff je napisao(la):
Lose, slab strain. Nizozemska 'domacica'. Genetika koju objavljuju u ghs-u he pa skoro svima ista, ali nisu svi strainovi niti slicni, tako da...to ti je the doctor

ma ok je to, nego me najvise ineresuje koliko je zahvalna za outdoor na ovom podneblju
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Ma ona ce uspjet na nasem podneblju, tu nemas niti najmanje brige niti sumnje. Inace sam ljubitelj strawberry haze-a od GHS-a, ali imam.s njijovim sjemenkama velikih problema sa klijavosti. Tako.da ce the doctor mozda po tom.pitanju biti I bolji jer je zilaviji strain po svim pitanjima.
 

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
Možda nije za ovde al ajde...
Za sve one koji su planirali nešto iz GHS da uzmu trenutno je martovska akcija
u jednom Austrijskom seedshopu 20% na ceo program GHS
a da priča bude još zanimljivija ne naplaćuju poštarinu,
tako da može itekako da se uštedi
odnosno za cenu 5 semenki u nekom drugom shopu sa poštarinom ovde možete uzeti 10.
Ako imam odobrnje stavicu link za taj seed shop.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ajmo neke preporuke za automatice za outdoor ove godine... Prostor imam, treba pripreme, ali planiram u 5. mjesecu početi tako da ima vremena.

Na popisu su mi:

auto anubis x 1
auto purple x 1
auto super hush x 1 (sve od pyramida)

Moze neko neki prijedlog, da mogu uzet po komad jer ne zelim uzimat više sjemenki jedne sorte nego samo pojedinacno.


EDIT:

odluka pala:

anubis, purple, pipi, lennon
sve auto sve fem sve od pyramid....


:D
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Pozdrav ljudi!

Pripremam se za ovogodisnji outdoor, sadnja bi trebala pasti za koji dan. Podneblje dalmatinsko.

Treba mi vaša pomoć pri odabiru, želim definitivno autoflowering sortu jer pokušavam izbjeći jesensku berbu. Glavni kriteriji su potency, kratkoća uzgoja i pouzdanost sorte.

Recimo da posadim 20.04. , mogu li očekivati berbu autoflowering sorte do 10.-15.07. ?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Think Different... :)

jak, dobrog okusa, dosta daje...

ako posadiš 20.4 sigurno će biti gotov do 15.7.
 

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
htio sam naruciti od nirvana seeds-a durban poison al me muci i nemogu skuzit onaj cide sta se mora napisat... dal mi moze ko pomoci ? :)
 

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
Moze neko napisat malo o Special Queenu? Jel vrijedi s obzirom da je jeftin? 10 komada feminiziranih dodje 22 eura. Ajde neko ko je imo iskustva nek napise. Banka je royal queen seeds
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
od kog si dobio preporuku za kush?

vilette je napisao(la):
Moze neko napisat malo o Special Queenu? Jel vrijedi s obzirom da je jeftin? 10 komada feminiziranih dodje 22 eura. Ajde neko ko je imo iskustva nek napise. Banka je royal queen seeds
dobices od mene iskustvo za nekolko meseci :D
 

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
ok hvala. a kakav je kush ? on je jos jeftiniji nesto od special queena? jel i on ima sladkast okus ili? Jel postoji jos koja vrsta od koje druge banke da se 10 feminiziranih moze dobit za 20-ak eura ili je ta royal queen seeds najjeftinija? ako ima volio bi da mi se napise koja vrsta i od koje banke je. unaprijed zahvalan
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
kush i queen su ista cena, 25e za 10 fem. menki + 5e postarina... uzmi malo pa prerondaj net, pogledaj cene... nece to niko raditi za tebe... samo nek ti je jasno, koliko para toliko i muzike, unutar iste seedbank ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

super kush

Aktivan Član
10.04.2013
81
110
0
jedno pitanje... krenuo sam u outdoor.. imam nekoliko biljcica... 5 nepoznatog podrijetla, 3 moby dicka...dakle moram pokusati jos jedan automatik... neda mi vrag mira.. :D nego daj mi molim vas recite dal auto anubis moguce drzati u outdooru? i dal moze lst na automaticima? :) sljedeci tjedan pisem dnevnik.. :)