Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
metalmaniac je napisao(la):
Hawaiian snow i SSH nemaju šanse vani kod nas, osim ako si u Dalmaciji ili Crnoj Gori...
nazalost istina.. jbg mohican ako imas box to je najbolje indoor raditi, il si sacuvaj sjembe dok ne nabavis box, ako ne pikni ih u zemlju pa sta bude bude mozda i dodu do kraja (Y)
 
03.03.2014
1
0
0
Pozdrav svima, novi sam na forumu. Pratim ovaj forum oko 2 mjeseca i stvarno se divim vašem profesionalizmu i stavu o predivnoj nam biljci. Ovo ljeto planiram napravit prvi grow, outdoor grow, znači nemam nikakvog iskustva, na ovom forumu sam shvatio da nije dobro sadit brlje od sjemenki te sam odlučio kupit sjemenke, ali imam problem jer ne znam koje. Razgovarao sam sa jednom gospođom koja radi u trgovini sa sjemenkama te mi je predložila Channel + od Medical Seedsa te mi je rekla da je dobila oko 800 grama po biljci što mi je nekako previše, pa me sad zanima dali mi i Vi predlažete tu sortu ili imate bolje ideje? Pošto sam početnik bilo bi dobro da je lako za održavanje.

Pozdrav.
 

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
Ako ko ima bilo kakvih saznanja i da ih podijeli bio bi jako zahvalan. Rijec je o ORANGE LIGHTU od Strain hunters-a i GRAPEGUM-u od Ripper seeds-a
 

Mohican

Aktivan Član
17.02.2014
56
204
33
Tarzan je napisao(la):
nazalost istina.. jbg mohican ako imas box to je najbolje indoor raditi, il si sacuvaj sjembe dok ne nabavis box, ako ne pikni ih u zemlju pa sta bude bude mozda i dodu do kraja (Y)
piknem ih u zemlju pa sta bude,ipak mi je ovo prvi grow..
bas bih voleo da probam ove sative!
sta mislis za Jamaican Pearl od Sensi seed-a?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
nisam uzgajao pa nemogu nista konkretno reci, a evo sta pise "sativa 85% short flowering period 50-75 days" to mozes zavrsiti, vidim da volis sative pa trazi te sto imaju kraci period cvjetanja..btw sad si i mene zainteresirao s tim jamaican pearlom "A real innovation in cannabis breeding – Caribbean marihuana adapted for the European climate!" :D :D
 

MarkoMil

Aktivan Član
16.02.2014
70
53
18
Sta mislite o p.s auto anubis vs auto northern light

Milio sam uzet auto northern light ali su 5 sjemenki 240kn a na akciji je p.s auto anubis 10 sjemenki za 210kn.

Volio bih da mi predlozite bolju
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Da spomenem da je akcijsko sjeme obično starije(2-4 godine) ne kažem da ne valja ali prije direkt u zemlju je dobro potopiti 12-24sata u vodu mada je opet svako dobro potopiti malo mada direkt u zemlju i obilje vode i temperature(da brže isparava voda i ne truli) nepogrešiva metoda.
 
23.09.2013
41
165
33
trebam preporuku, zanima me koja ce od nize navedenih sorti dati sto vise gotovog proizvoda, volio bi otici preko 40 g po biljani
sadi se outdoor
suzio sam izbor na NL, mazaar, critical, hindu kush, cheese, lemon skunk, white russian SVE AUTO
uzimao bi 2 od ovih 7
kako vidim sve bi trebale prije 10og mjeseca biti gotove, jer prosle god. je bilo dosta problema sa buđom
 
08.09.2010
1
1
0
33
Pozz, prebivam u Slavoniji i do sad sam imao od Greenhoseseeds-a:

Church 5/10 ~90g Kvaliteta je donekle bila oke, mala kolicina.
White widow 7/10 - Nisam ju uspio drzati do kraja zbog kise.
Kalashnikova 8/10 oko 130g
Himalaya gold 8/10 oko 130g
Cheese exodus 8/10 oko 130g
Jack herer 9/10 ~160g Uplifting, sreća i smijanje
Cheese 10/10 ~140g Teško sapušavanje, nisam znao za sebe


Najveci mi je problem to sto ne mogu donesti vodu na moju lokaciju.
Nadam se da imate neku vrstu koju bih mogao probati ove godine, ako ne nastavljam s Jackom, pozz ( :
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Shoky

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
hahahaha hidrogena.... previse sam ja sinoc popusio i previse budan bio....

hidrogel je u pitanju naravno :D

a cijena, pa na njuskalu ima jedna firma koja ga prodaje po mislim 96kn/kg dalje nisam ni trazio, jer nije neka lova a kila je dosta stvarno, pa i previse