OUTDOOR UZGOJ...KLIMA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.02.2015
3
3
3
44
Cao vutrasi,nov sam i planiram vanjski uzgoj,tako da ce mi biti potrebna vasa pomoc :). Interesuje me koje sjeme da kupim jer je kod mene umjereno kontinetalna klima i interesujeme kada je idealno vrijeme za pocetak sadjenja? Pa da krenemo polako...hvala unaprijed ;)
:vutra:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Idealno za kontinentalna područija ti je sadnja od 1 do 15 maja. Trebaš u svakom slučaju izbjegavati sative jer rijetko kad uspiju doći do kraja prije prvih mrazeva. Kad odabireš strain gledaj da je neki fast flowering strain. Takve obično završavaju krajem 9-tog i početkom 10-tog mjeseca tako da je to već dost prihvatljivo.
Možeš i po želji neki autoflower strain, tako da sadnjom u maju već možeš brati prve plodove u osmom mjesecu.
I još nešta vrlo bitno, prvo dobro prouči forum, pogotovo sve što se tiče outdoor uzgoja, pogledaj neke od završenih dnevnika, i onda kad se potkuješ znanjem ostalo sve dođe polako, a glavna nagrada ti je vlastita i sočna hedovina.
 
18.02.2015
3
3
3
44
da,razmisljam se da uzmem white widow... :)

a i dosta toga korisnog sam procitao na forumu
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ljudi, ajd shvatite da je rano za outdoor i da se dnevnik otvara kada seme proklija i zasadi se a ne kada razmisljate koje seme da kupite, za pitanja o menkama i vrstama postoje teme na forumu. pogledaj prvo na accuweather kakvo ce vreme biti tokom ovog meseca u tvom gradu, ne sadis ako dnevne temp. nisu iznad 17C, i to ne na jedan dan u mesecu nego kontinuirano 17C i vise sto nece biti pre aprila
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.