Outdoor..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Hmmmmm zaštita od kiše i nevremena u outdooru? Pa postoje kemiski pripravci samo ti nebi preporućio da poslje toga pušiš to da ti ne izraste treće uho na trbuhu.......inaće osim staklenika ne postoji.....
Možeš gnjojiti Plantellom list u vege fazi...ja osobno koristim Valentin gnjojivo jer ima dušik 14 i pokazao se jako dobrim.....kad i kako piše ti na pakovanju....ako si mislio kad u odnosu na starost svojih biljaka,možeš poćeti gnjojiti...sretno

LOL Power car si frende !

EDIT: Kan Ureja i sl gnjojiva koja se koriste u poljoprivrednim kulturama ti nebi preporućio ako jako jako dobro nisi siguran što radiš,ni bilo kakva granulirana gnjojiva
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
33
poz..


Ja bih ti za tu variantu posto su blizu jedna drugoj preporucio K A N azotno djubrivo i sad ti je vazno da ih redovno zlivas .

Kan ti je djubrivo koje se koristi dok su nam nase drage biljke u intenzivnom rastu dovoljno je da uzmes iz kese u jednu saku malo djubriva i pospes svuda oko biljki na udaljenosti nekih 10 cm od stabla i polako zalijes sve to.
Mada sam uveren da ce kokosije djubrivo uciniti isto dosta toga sto je pogodno za tvoje biljke . sve najbolje


I da ne zaboravim kisa i nevreme ti sad najbolje koriste sto pre iskoristis ovu kisu i vlaznost djubrivo koje stavis ce se sto pre razgraditi i pre ces videti rezultate.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.