pc grow GNOMO AUTOMATIC by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@ oprez,Venlo: ostavit ću je u tegli,nemam šta izgubit osim tih 10-ak grama koje sam izvukao od biljke. ;)
@ Vjeverica: hehe,ti si me i zacoprao,kad si napisao šta će se dogodit ;) šalim se naravno,preuzimam svu odgovornost :)
za dalje planiram popravni iz gnoma,ako mi sjemenke proklijaju jer su loše u p.m. jedna mi dva dana stoji na klijanju,neće ni da mrdne,drugu sam sinoć stavio na klijanje pa ćemo vidjeti.ovaj puta ću probati scrog varijantu.ako gnomo ne proklija imam u pripremi jet47 regular,njih ću dvije zasadit i molit se da bar jedna bude ženka. :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
bio bi red da nešto napišem o dimu: količina trave koju sam izvukao je bila svakako ispod očekivanja,a i kvaliteta dima je izostala...miris nakon otvaranja tegle je bio težak i pomalo žestok za nos...dok bi zapalio pljugu u ustima okus i nije bio loš,imala je neki zagasiti okus,ne znam kako da to opišem,nije loš u biti...rad je bio kratkotrajan ali jak...udari u glavu na pola sata i poslije toga me uzme na spavanje...

p.s. što se mene tiče slobodno zatvorite ovaj dnevnik jer neću više pisati u njemu.
odoh sad otvorit novi dnevnik :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
bravo farmeru, sa novim dnevnikom u nove pobede naoruzan dosadasnjim iskustvom, zatvaramo uskoro, moda ce jos neko nesto komentarisati, od mene rep+ za trud i istrajnost
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
i ja se radujem novoj pobedi, cak i na ovo prvo gledam kao na pobedu, biljka je prezivela i dala urod, dala dim i ispunila svoje poslanstvo
srecno i evo jedan rep za motivaciju!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.