Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
smok ti je odgovorio najbolje sto je mogao... sta jos da ti kazemo, probaj sa 250w pa ces videt, sve mane koje primetis otklanjaj u hodu... vent ce da se cuje, pogotovo ako ti je na metar od glave kad legnes... al' covek se na svasta navikne ;)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
blinky je napisao(la):
Please drugovi... ako moze neko da me prosvetli... hvala na razumevanju!

jbg druze veliki je problem kad ventilacija nema kuda, a ide toplije. dovoljno je samo izduv da ide napolje iz sobe

ako to neresis imaces problema opasnih. ko sto smok kaze da vazduh kruzi po sobi to je k....!

netreba ti saveta resavaj to.dospel turbo f100 meni uvlaci sa 10m ko blesav tako da su te turbine jake i mozes da razvlacis gde hoces po sobi, a potenciometar za smanjivanje

obrtaja i buke dobra stvar
 
04.06.2011
5
0
0
43
Pozdrav svima! Zanima me dali na kraju u feminiziranoj biljci ima barem nekoliko sjemenki ako ništa ako ništa ne ***********m po njoj, te kakav je urod kod hemafrodita , dali je ista kvaliteta. Možda su glupa pitanja al nigdje nisam našao odgovor.Hvala unapred.
 
13.12.2005
29
50
18
Hvala ljudi. Hvala smoke, kapiram te video sam u tvom dnevniku i bas sam se razmisljao da stavim taj tvoj dospel i pre nego sto si mi rekao i hteo sam da te pitam kako si zadovoljan, ali si me prestigao ;) . Reci mi molim te, da stavim 2 za izduvavanje i jedan na CT, a za uduvavanje :) pc 2 venta? jel to ok? I kako se spaja potenciometar na vent? Moze li to isto sa AC/DC adapterom? Hvala brat.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
blinky je napisao(la):
Hvala ljudi. Hvala smoke, kapiram te video sam u tvom dnevniku i bas sam se razmisljao da stavim taj tvoj dospel i pre nego sto si mi rekao i hteo sam da te pitam kako si zadovoljan, ali si me prestigao ;) . Reci mi molim te, da stavim 2 za izduvavanje i jedan na CT, a za uduvavanje :) pc 2 venta? jel to ok? I kako se spaja potenciometar na vent? Moze li to isto sa AC/DC adapterom? Hvala brat.

dospel je skup i ne vredi ti ga stavljati na mali box ispod 1.5 ili 2 kvadrata 100e su ti tri komada netreba ti to posto mu je kapacitet 15kvm.treba ti 1

da ti izvlaci iz cool tube, ujedno i vazduh iz boxa.tako da mozes vezati alu creva da odvuces to gde hoces.potenciometar nikako adapter video sam negde na youtube nezna gde

ako si video negde prekidac za sijalicu onaj sto vrtis i slabi svetlo na taj fazon pitaj u el.radnji pozz:maryjane:
 

proGrower

Aktivan Član
25.01.2012
56
2
0
41
gdje kupit zemlju u Zagrebu ako tko zna, nasla terra magmu ali blumenerde, koju trebam gledat?
 

proGrower

Aktivan Član
25.01.2012
56
2
0
41
PowerSeed je napisao(la):
hvala PowerSeed..znaci za loncanice..nasla sam i neku Composana nacrtan paradajz, ali 20l je 50knpise na njoj Tomaten und Gemuseerde, frend koristi tu pa mi tvrdi da je to ta od Composaneili i nju gledam kao i od Substrala?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
proGrower je napisao(la):
hvala PowerSeed..znaci za loncanice..nasla sam i neku Composana nacrtan paradajz, ali 20l je 50knpise na njoj Tomaten und Gemuseerde, frend koristi tu pa mi tvrdi da je to ta od Composaneili i nju gledam kao i od Substrala?

zaista ne znam za tu Tomaten und Gemuseerde, ali ovu standardnu Blumenerde koristim stalno i nemam zamerke
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
@proGrower
Ako si u Zg možeš naći zemlju u velikim trgovačkim centrima tipa baumax.
Compo sana je definitivno broj jedan, a osobno sam sadio u univerzalnu i za ruže. Univerzalna ima perlita i idealan omjer hranjiva za poćetak dok ova za ruže ima malo N, ali dobro su se biljke razvijale i u njoj, samo su nešto ranije trebale prihranu pošto su počeli žutjeti listovi radi nedostatka N.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ima u Baumaxu i substralove teramagme,vidim da je većina koristi i preporučuje,ja sam je platio nekih 30 kn 8 litara.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
pride je napisao(la):
pozdrav svima! Zanima me dali na kraju u feminiziranoj biljci ima barem nekoliko sjemenki ako ništa ako ništa ne ***********m po njoj, te kakav je urod kod hemafrodita , dali je ista kvaliteta. Možda su glupa pitanja al nigdje nisam našao odgovor.hvala unapred.

wtf??????
 
04.06.2011
5
0
0
43
Ok našao sam tek kasnije puno toga nije bitno hvala uglavnom ostavio bi neke grane na produženom cvjetanju.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
problem sa boxom posto mi je podzemni od snega nadoslo podzemne vode 40 cm poludeo sam.

digao sa bioze gore al me jeb. vlaga mrak 80 dan 60 dospeli se zapalili jadni koliko peglaju al dzabe

jednu sam skinuo gledam u ostale nije im jos vreme i neznam sta cu.probao izbacivati nista nadolazi stalno:icon_evil: sex teski
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pride je napisao(la):
Ok našao sam tek kasnije puno toga nije bitno hvala uglavnom ostavio bi neke grane na produženom cvjetanju.
Šta želiš postiči produženim cvijetanjem?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.