Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.470
3.198
Bekaa Valley
ludi skorpion je napisao(la):
Majsore najsigurnije da ti to stigne ovde je da kupis papuce za nekog od tvojih ukucana (keva cale)raseces malo djon po sredini ubacis semenke unutra.Zalepis djon papuce stavis u kesu i nekoliko dana pre nego ti da krenes posaljes busom a njima kazes da sacekaju bus.Kad dodjes kuci sa ili bez njihovog znanja raseces ono mesto uzmes,opet zalepis i za 3 metra uzmes dim iz lule i poletis.Sigurica(poklopljeno mleko macke ne piju)Poz

uf brate, pa moze to i malo jednostavnije, npr. iz Praga i Budimpeste sam doneo u onom malom dzepu od novcanika (za sitan, metalni novac), iz Bugarske sam doneo u torbici od digitalca, iz Grcke u kesi sa duvanom... al' ako ce neko da pozeleni kad mu pridje carinik, onda mozda bolje da sece papuce :)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Nepoznato_Biće;177595 je napisao(la):
4K - 4000 Kelvin: Neutral Metal Halide
Best single source for plant growth, producing shorter, bushier
growth than 3700 Kelvin and color rendition. Used in general
plant lighting.

kopi pasta s jednog grow foruma,malo je izvan konteksta al cjeli tekst je pre velik

sekach znam nasta ti mislis,al ja mislim da ta spika nije ista sa HID svjetlom,iako neznam!!

https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/8468-pitajte-sve-vas-interesuje-45.html

Potraži Sekach-ev post negdi na sredini stranice, bit će ti jasnije :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
18.10 idem u hamburg (Dojčland) idem stricu u posjet, bio bih tamo malo manje od 3 mjeseca. Prošle god. kad sam bio tamo rješio sam vutre kod nekih nigera,,, kad sam zapalio joint ******* neopisivo, 1001 misao pocele kruzit glavom...halucinacije,vizije,svakakve *****rije su mi padale na pamet, u jednom trenutku sam pomislio da ce mi transeksualci koji zive u stanu iznad upast u sobu i ko zna sta uradit. Stvarno nikad nisam imao takav high...
E sad pitanje je sljedece; dali bih mogao proc sa sjemnkama kroz aerodrom, u carapi npr. ili da ih ubacim medju robu, pa ko bi vidio nesto tako malo u velikoj putnoj torbi???
Planirao sam skupit par tih sjemenjača i ovdje growat... Trenutno imam 15 komada sjemekni sakupljenih sa "ulice" tako da bih nabavio bar jos 5-10 komada sjemenki iz Dojčland. Prošlo bi me puno jeftinije nego da narucujem preko interneta.

sry ako sam fulao temu

ja sam iz Amsterdama u vercici prenio paket sjemenki, a isao sam avionom... To ne mirisi, tak da se cucki ne trebas bojati, a starvno bi te trebali dobro rastepsti da tih par sjemenki nadju bilo di da ih stavis. Samo bez nervoze, ja sam na svoje zaboravio kad sam isao doma posto sam ih kupio kad sam stigao tamo.
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Vjerujem Sekachu više nego svim drugim sajtovima. Čovjek konstantno pomaže znanjem i iskustvom, da nezna ili nije siguran nebi ništa ni napisao ili bi to naglasio nekako. Uostalom graf izgleda poprilično uvjerljivo, bar meni a i poklapa se sa svim dosad naučenim.

Nisam mislio da si naporan nego znao sam da sam negdi to nedavno pročitao

I
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
A ko ne vjeruje Sekachu? On je car...
I da se nadovezem, ima i drugih ovdje s iskustvima koja su razlicita... Tako da je samo na onome koji je postavio pitanje, sto ce prihvatiti i od koga ce prihvatiti....
 
20.04.2011
35
8
0
43
Koja bi bila krajnja granica temperature u boxu a i najniža temperatura. Vjerovatno negdi piše al nemogu trenutno naći
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja sam napisao temu o tome.
Granica je izmedju 21 i 28 mada mislim da je bitno da nije prevelika razlika izmedju dana i noci.
 
05.10.2011
0
0
0
38
Zasto mi zute listovi i zasto su neki listovi po ivici zuti?Mesec dana su u fazi cvetanja a razvoj cveta je vrlo los.Temperatura ide do 28 stepeni kad je HPS sijalica od 250w ukljucena.Da li je to prevruce pa je to razlog?Koristim NPK 15-30-15,3 grama u litar vode smutim i zalivam jednom nedeljno time,otprilike oko 3 rakijske casice po biljci..Da li je to mozda pogresno??
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
PowerSeed je napisao(la):
uf brate, pa moze to i malo jednostavnije, npr. iz Praga i Budimpeste sam doneo u onom malom dzepu od novcanika (za sitan, metalni novac), iz Bugarske sam doneo u torbici od digitalca, iz Grcke u kesi sa duvanom... al' ako ce neko da pozeleni kad mu pridje carinik, onda mozda bolje da sece papuce :)

Iz istog mjesta kocku hasisa :D cca 3 dobra gensa, prek grane u teni ful naprijed ispod uloska :sun2: cvike na vugla i chill, nikako pozelenit!!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Zasto mi zute listovi i zasto su neki listovi po ivici zuti?Mesec dana su u fazi cvetanja a razvoj cveta je vrlo los.Temperatura ide do 28 stepeni kad je HPS sijalica od 250w ukljucena.Da li je to prevruce pa je to razlog?Koristim NPK 15-30-15,3 grama u litar vode smutim i zalivam jednom nedeljno time,otprilike oko 3 rakijske casice po biljci..Da li je to mozda pogresno??

Mozda nadjes slican problem ovdje, opis i slike included: https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/9123-raspored-hranjenja-ph-nutrijenti-voda-flora-feeding-schedule-soil.html

Kolka ti je temp po noci? Da li si ju presadjivao? Koliki je ph vode? Koliko je udaljena HPS-ica od biljaka? Zasto ne citas malo?
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
poslije ciscenja grana i headova od viska listova pri susenju, prsti mi postanu jako ljepljivi i "cudno" mirisu.jbga, krenem skarama al zavrsim sprstima jel ide puno brze. probao sapunom isprati al bas i ne ide . sta bi trebao koristiti: razredjivac, aceton , alkohol, benzin ....help*
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.434
188
Eternia
Ulje, suncokretovo npr.
Ili možeš i alkoholom pa pustiti to da ispari i ostane ti hash.
 
20.04.2011
35
8
0
43
box veličine 70X55 Visina 125. Na jednoj strani na dnu san napravia okruglu rupu fi 300 mm i tu mi taman sa vanjske strane stane stolni ventilator fi 300 sa tri brzine. Gori na vrhu boxa san napravia 2 rupe fi 125 di san mislia staviti ispuh. u boxu mi je kit hps 250w. kad upalin taj stolni ventilator temperatura je oko 24 - 26 c. iz one dvi rupe na vrhu isto izlazi topli zrak iako još nisu postavljeni ventovi za ispuh. jel triban ja kupovati ventove za ispuh ako je i ovako temperatura ok.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
jel ima netko iskustva sa ovim analognim tajmerom?Mehani
znaci nikakve upute nisam dobio a pojma nemam kak to namjestit,sve je puno sitnih crnih gumbica:spcartman: pomoc bi dobro dosla kad bi naletio netko sa malo iskustva sa tajmerima jer ga ja nazalost uopce nemam.Hvala


grass je napisao(la):
box veličine 70X55 Visina 125. Na jednoj strani na dnu san napravia okruglu rupu fi 300 mm i tu mi taman sa vanjske strane stane stolni ventilator fi 300 sa tri brzine. Gori na vrhu boxa san napravia 2 rupe fi 125 di san mislia staviti ispuh. u boxu mi je kit hps 250w. kad upalin taj stolni ventilator temperatura je oko 24 - 26 c. iz one dvi rupe na vrhu isto izlazi topli zrak iako još nisu postavljeni ventovi za ispuh. jel triban ja kupovati ventove za ispuh ako je i ovako temperatura ok.
treba ti bar nekakav vent za ispuh koji je potreban da se stvori podtlak kako bi konstantno ulazio friski zrak koji cirkulira boxom i koji bi isto tako izvlacio ...samim time bi se stvorila dobra izmjena kisika i ugljicnog dioksida
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
da li iko mijesa vise strainova za konzumaciju? Tipa, malo duhana, malo nordern lights, na vrh prsta jack herer, i manja saka mandala satori... :) pravi li iko koktele, heheheheheheh, u vise boja!!! :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.470
3.198
Bekaa Valley
ako volis da mesas cugu, mozes da mesas i vutru, ja ne (pogotovo ako uzmes u obzir da su svi ti spomenuti strain-ovi vec genetski odradjena mesavina)
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
pa cugu bas i ne mijesam da bih pio pivo, pa onda viski, pa od ponoci votku :) Ali, zalomi se neka noc drito koktela od pocetka do kraja veceri... Ja sam malo prije izmijesao neke tri, malo lowrydera 2, malo jedna domacica luda, virgo intacta, na vrh malo hasha. Mogu da kazem da bi bilo POSTENO glava sjutra da mi puca, ipak i od koktela u picu sjutra glava boli, ali je L U D I L O od zurke:)))) A to sto je neko vec genetski napravio mjesavinu, svaka mu cast :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.