Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.06.2011
20
0
0
32
Imam ja jedno pitanje,ovako negativne prirode...naime sta uciniti ako ti netko očerupa biljozu i znas tko je....razmisljanja,prijedlozi itd...
(sam molim bez odgovora tipa ''polomit noge''...)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
Bacha je napisao(la):
Imam ja jedno pitanje,ovako negativne prirode...naime sta uciniti ako ti netko očerupa biljozu i znas tko je....razmisljanja,prijedlozi itd...
(sam molim bez odgovora tipa ''polomit noge''...)

ako znas "ko je" sad znas i "sta je" pa gledaj da naredni put ne zna "gde je", radi grow samostalno frend, 1. tacka sigurnosti cele price
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ok, potrgaj mu ruke onda...

hmm, neznam, daj mu do znanja da je seljačina odvratna ona gamad neotesana primitivna kradljiva... ja bih tako, nisam baš za fizičke obračune.. samo ako me neko dira onda moram

a savjet od kolege powerseeda ti je uvijek dobrodošao, to si trebao znati i prije nego si posadio biljke.. to je jedno od primarnijih i najglavnijih pravila kod uzgoja marihuane!

sretno
 
27.06.2011
20
0
0
32
PowerSeed je napisao(la):
ako znas "ko je" sad znas i "sta je" pa gledaj da naredni put ne zna "gde je", radi grow samostalno frend, 1. tacka sigurnosti cele price
ma radio sam samostalno ali taj konj nema zivot i vozika se cijeli dan na svom tomosu i nema gdje nije zasao,cak se vozika po zbunju gdje kazu da ima mina...jezi ga
 
27.06.2011
20
0
0
32
SiD je napisao(la):
.. .. uzmi mu na sušenju!
hahaha da bar mogu,ma lik ih je 100% poduvo sirove...frajer je ocajan i popusio bi zemlju da moze...krivo mi do boga ostavio mi sam par listova na jednoj,posusio s fenom i duvni... i bome me lijepo lupilo
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
koji klosar,mrzim takve ljude,trudis se cjelo ljeto da neki majmun dodje i u sekundi ti oduzme sve sta si imao.banda lopovska ja bi mu muriju zvao da sam cuo da ima travu u stanu/kuci pa nek se izvlaci onda da nije njegova hahaha
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
evo i jedno od mene pitanje..pretpostavljam vec da se biljke ne moze zalijevati morskom vodom ali eto da budem siguran i hoce li im smetati sol iz morske vode.Ako jos nece skoditi olaksat ce mi sljedeci grow uvelike.?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
zuz1 je napisao(la):
evo i jedno od mene pitanje..pretpostavljam vec da se biljke ne moze zalijevati morskom vodom ali eto da budem siguran i hoce li im smetati sol iz morske vode.Ako jos nece skoditi olaksat ce mi sljedeci grow uvelike.?

he, he, zvucis kao da si na pustom ostrvu usred jadrana... na zalost, nemam more u blizini pa nisam probao, pa cak nikad ni razmisljao na tu temu, al' stigne vec odgovor, nemas brige, ekipa je tu, poz & happy next grow
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Bacha je napisao(la):
Imam ja jedno pitanje,ovako negativne prirode...naime sta uciniti ako ti netko očerupa biljozu i znas tko je....razmisljanja,prijedlozi itd...
(sam molim bez odgovora tipa ''polomit noge''...)
Ako znaš tko je očerupao biljozu , onda mu skuži navike . Pričekaš ga kad je pijan u kafiču , ako pije kolu pomiješanu alkoholom . U piće mu uliješ portalak ( laksativ ) koji djeluje odmah , sjedneš sa strane i pričekaš 10 minuta da vidiš kako će se lik usrat .
 
19.12.2010
102
34
28
Trazio sam na pretrazivacu ali nisam nasao kako postati sliku (znam da sam jednom bio naletio na to ali sad ne mogu naci) pa ako netko moze objasniti nabrzinu kako se to radi, imam problem sa ventom pa jedino tako mogu objasniti o cemu se radi. Hvala
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
zuz1 je napisao(la):
evo i jedno od mene pitanje..pretpostavljam vec da se biljke ne moze zalijevati morskom vodom ali eto da budem siguran i hoce li im smetati sol iz morske vode.Ako jos nece skoditi olaksat ce mi sljedeci grow uvelike.?
cistu morsku vodu nemoj nikako. to ti je ko da si se popisao u nju. razumijem da ju razrijedis 1l:5l u korist obicne vode.
uostalom nemoj ju uopce zaliti. ako okolo raste zbunje preko 1,5m, to ti je pokazatelj da ima dovoljno vode u zemlji
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
mozak na pasu je napisao(la):
Trazio sam na pretrazivacu ali nisam nasao kako postati sliku (znam da sam jednom bio naletio na to ali sad ne mogu naci) pa ako netko moze objasniti nabrzinu kako se to radi, imam problem sa ventom pa jedino tako mogu objasniti o cemu se radi. Hvala

odes na ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
dobijes ovo i kliknes na Browse

potom nadjes fotku na tvom racunaru, selektujes, kliknes na Open, zatim kliknes na Upload, i na kraju
kad odradi Upload dobijes ovo

i onda kopiras tekst iz Forum Code ili Forum Thumbnail (ako hoces umanjenu fotku, kao ove sto sam ja postavio) u tvoju poruku. To je to u najkracem, probaj.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
mozak na pasu je napisao(la):
Trazio sam na pretrazivacu ali nisam nasao kako postati sliku (znam da sam jednom bio naletio na to ali sad ne mogu naci) pa ako netko moze objasniti nabrzinu kako se to radi, imam problem sa ventom pa jedino tako mogu objasniti o cemu se radi. Hvala
Smeh
user-offline.png

6.gif

Registrovan Aug 2011
Postovi 55
reputation_pos.png


icon1.png

sharplaninac Eovako druze odes tui ImageShack® - Online Photo and Video Hosting kliknes na brovse stavis slike koje oces uload...i kad si odabro kliknes dole na upload now...i onda jednostavno samo kliknes na sliku i korpiras link iz adresara gore ..... i zaljepis tu u post....i ispricavam se adminu sto postam di nije mjesto ali sam objasnio covjeku! , samo bolje ti je uzeti link nize ispod slike, na forum tumbnail i i zaljepis na post
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
bi li moga u pc s ostalim komponentama da stavim biljcicu. dosa san na ideju zbog toga sto iz pc-a mogu vuci 12,7 i 5 v za ventilatore, nemoram da pravim box a i pc mi je prozracan i ima mista za biljcicu samo me brine visina. ako neko ima iskustva neka pomogne.
:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
Quix je napisao(la):
bi li moga u pc s ostalim komponentama da stavim biljcicu. dosa san na ideju zbog toga sto iz pc-a mogu vuci 12,7 i 5 v za ventilatore, nemoram da pravim box a i pc mi je prozracan i ima mista za biljcicu samo me brine visina. ako neko ima iskustva neka pomogne.
:)

WHAT??? jel' dobro razumem, hoces da imas funkcionalan PC (prozracan???) i growbox istovremeno? ili samo da zadrzis napajanje zbog struje?

sve opcije kako napraviti grow-box od pc-kucista imas na forumu, ali ne sretoh nekog da mu je jos i pc radio.
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
dobro razumijes, hocu da imam funkcionalan pc. imam mini atx maticnu grafa mi je dugacka tocno do kraja pci-e slota, koliko bi cirka tribalo biljki (v,s,d) miesta i kakve temperature su joj idealne
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
Quix je napisao(la):
dobro razumijes, hocu da imam funkcionalan pc. imam mini atx maticnu grafa mi je dugacka tocno do kraja pci-e slota, koliko bi cirka tribalo biljki (v,s,d) miesta i kakve temperature su joj idealne

PowerSeed je napisao(la):
sve opcije kako napraviti grow-box od pc-kucista imas na forumu, ali ne sretoh nekog da mu je jos i pc radio.
bolje nabavi neko polovno prazno kuciste, po mogucnosti bar midi, jos bolje od nekog servera big tower, procitaj malo sta pise na forumu po tom pitanju, pa kreni u akciju, tvoja zamisao nece moci, veruj mi
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
a kako misliš da podnesu malene tu temp...jel si ikad stavio ruku na ispuhe.....pa sobu zagrije a njih bi na ražnju okrenulo :D to ti nema veze s vezom...a uostalom od prašine nebi disat mogle :)
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
triba bi zakamuflirati sum ventilatora i svjetlo iz praznog kucista.
evo da malo bolje shvatis moju situaciju ovo je moj pc: ImageShack® - Online Photo and Video Hostingovo su komponente koje ocu da potrpam s vegetacijom ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
u ovo kuciste ImageShack® - Online Photo and Video Hosting koje mogu stavit pod stol da mi dokuci do napajanja. zanima me iz tvoje, vjerujem iskusne perspektive koliko bi moga max bilja stavit u box i koliko stednih lampi bi islo. ventilatore nadam se da sam ispravno rasporedio 1 napred upuhuje (80mm) i jedan nazad ispuhuje (80mm) i stavit cu 120mm da duva po bilju.
nadam se da nisam ispao glup i dosadan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.