Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
jako malo sunca, i svetlosti uopste... jesen pa zima... a treba mu bar 16~18 sati svetla, baci pod lampe ako mozes, pa imas do nove godine
 
14.09.2011
21
2
0
31
Nisam nikad inddoor odradio,niti imam lampe.. A sto se tice mjesta imam! Al cu bas malo pretrazit sve ovdje po forumu da skontam kako sta :)
 
14.09.2011
21
2
0
31
Ma trebo bi imat berbu uskoro,al isto tako sad dok sam sam,htjeo bi isprobat indor :) a 2 mj je nista.. Tako da,kontam mozda odradit.. pregledat cu kako sta drugi rade pa cu pokusat!
 
12.10.2011
8
0
1
35
poz ljudi imam jedno pitanje sto se tice klonova, znaci znam sve o klonovima i kako se klonira. Biljke od koje sam uzeo klonove stavim na cvetanje a klonove stavim u vegetaciju, taman biljke zavrse sa cvetanjem i berem ih a klonovi mogu da idu na cvetanje da li ja mogu pre nego sto stavim te klonove na cvetanje da uzmem od njih grane i da napravim klonove (znaci da napravim klonove od klonova) ? i ako je to moguce da li ce vremenom od svih tih klonova i klonova od klonova vutra biti slabija?
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
jel postoji kakva smjesa vode za zalijevanje,da se doda neki prirodni dodatak u vodu pa da se biljci poboljsava vegetacija,tj.bujnije raste?nemislim na kupljena gnojiva
 
12.10.2011
8
0
1
35
znaci ja ako imam uslove poseban box za cvetanje i box za vegetaciju mogu da vrtim i od klona pravim klon koliko hocu i uvek cu imati iste prinose ako ih naravno pustim da idu do kraja i uvek cu imati isti kvalitet i uvek cu imati zensku biljku? i jel to mogu da napravim isto i sa fem semenom od ww naprimer?
 
20.04.2011
35
8
0
43
PowerSeed je napisao(la):
jel' to ona prica box 70X55X125 u nekoj manjoj hladnoj prostoriji? cuj, nesto ce grejati, naravno samo dok radi, al' 150W i nije nesto preterano, kao jaca sijalica, tebi to treba da sljaka po marku, jel'... mozda ispadne ok, nemam pojma koliko ce biti hladno u toj prostoriji ali mislim da bi tu povrsinu boxa trebalo ugrejati, makar ce ugrejati noge biljkama :)

da to je taj box. Kad su svitla upaljena onda je ok. oko 25 c. al kad je ugašeno padne na 15-16 c. Jel to velika razlika. A što je naj gore zima još nije ni počela kako treba. Jeb.. kad neman box staviti na neko toplije misto. a grijalice troše dosta. meni triba neka mala samo da digne par stupnjeva.
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Zdravo ekipa. Ja sam svoj box jako stabiliziro. Ventilaciju sam rjesio i biljozama se pocinje jako svidati te ima novih listova lijepih zelenih, ali ovi listovi koji su odprije pozutili su i dalje zuti i ne oporavljaju se te su se uvrnuli prema dolje i cini mi se da usporavaju razvoj cijele biljke. Nemam sad slike, ali ukratko za one koji neznaju biljke sam malo spalio svjetlom, a i vruc mi box bio..sad sve za 5, pa me zanima dali da rezem te listove koji su zuti ili da jednostavno pustim i da ce kad tad da se oporavi?
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Dorijan je napisao(la):
znaci ja ako imam uslove poseban box za cvetanje i box za vegetaciju mogu da vrtim i od klona pravim klon koliko hocu i uvek cu imati iste prinose ako ih naravno pustim da idu do kraja i uvek cu imati isti kvalitet i uvek cu imati zensku biljku? i jel to mogu da napravim isto i sa fem semenom od ww naprimer?
Točno tako.
Možeš s kojim god hoćeš sjemenom.

Monk je napisao(la):
pa me zanima dali da rezem te listove koji su zuti ili da jednostavno pustim i da ce kad tad da se oporavi?
Reži.
Nemoj ih čupati nego ih škarama ili slično prekini po sredini peteljke lista.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
He-Man je napisao(la):
Reži.
Nemoj ih čupati nego ih škarama ili slično prekini po sredini peteljke lista.

oce se onda regenerirat list ako se odreze na sredini petiljke?ja samo otkinuo neke cijele listove i nisu narasli
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Neće se regenerirati list ako ga odrežeš :D,
mislim da sam već pisao o ovom negdje, moram potražiti pa stavim link.
Uglavnom to je "pravilan" način kidanja lista radi spriječavanja infekcije biljke.
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Cek, znaci skinem lisnu masu, ali petelku ostavljam cijelu? Ili rezem list popola ili pak cijelu lisnu masu i peteljku dopola??
Mozel malo detaljniji odgovor da ne zeznem :D
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Monk je napisao(la):
Ili rezem cijelu lisnu masu i peteljku dopola??
Mozel malo detaljniji odgovor da ne zeznem :D
Ovo ;)

Čupali su ljudi i do sada listove na sve načine, pa nikom ništa
ali eto palo mi na pamet pa spomenuo kako bi zapravo trebalo kidati.
 
15.09.2011
21
1
0
38
Trebam informaciju jel postoji kakva caka za izmjeriti vlagu u zraku bez hidrometra ili mozda da nekak napravim home made hidrometar? Trenutno sam bez kune tak da nebum kroz koji dan kupio, a sutra bi biljku stavio u box pa cisto onak odprilike da znam na cemu sam..

Hvala.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
vlaga ti je trenutno jedan od manje bitnih faktora i manjih briga... više se pobrini za svjetlo, ventlilaciju i temperaturu, kad skupiš pare lako ćeš kontrolirat vlagu...

de nam malo opiši taj svoj box, siguran sam da neke zanima!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.