Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
stavio sam sjemenku na vlaznu maramicu pa u vrecicu i tako tri dana nista, stavim zatim tu istu sjemenku tri dana u vodu i ipak izadje klica. Zatim ju stavim u zemlju (za rajcice) i nakon cca 48 sati evo kako izgled:



1. dali sve izgleda normalno? pitam jer prvi put sadim tako da neznam
2. kako da ju zaljevam? do sad sam 2-3 puta spricnuo s onim u cemu sredstva za cisceneje dolaze (naravno napunjen s vodom :D) i tako 3-4 puta na dan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
sve ok! ;)
zaliješ je lagano vodom okolo,ako imaš mogućnosti reguliraj ph,ne ledenom vodom...zaliješ ono da zemlja bude ok vlažna,pazi da ne napraviš blato...i to je to ne zaljevaš dok se zemlja opet ne osuši a to ti ovisi o svaćemu...znaći nabij prst u zemlju i ako je suha zalij...to je to nema mudrosti,paziš da se ne presuši ali nemoj ni blato napravit...nemoj ćaćkat,dirat i šta ja znam radit po biljci...sretno :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Zemlja mi se čini žešće loša na oko. Zalivaj laganini bez da praviš blato, moš tako špricom. Ja imam fetiš da im olakšam da se otvore, pa skinem ljuskicu ak mi tak ostane na njima kad izvire glavicu, al nemoraš, sve ti po volji. Ja bih u tvom slučaju ipak to kad izbaci prve listiće prebacio u neku provjerenu zemlju. Sretno ti bilo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
hvala :)

na vreći od zemlje pise "COMPO SANA Tomaten und Gemussen Erde" tako da se nadam da ce posluzit. Koliko sam ja skuzio to je vec kompostirana neka zemlja tako da pretpostavljam da netrebam jos nikakve nutriente davati biljci (doduse na vreci pise da se zemlja treba pognojiti nakon nekoliko tjedana, neznam sad napamet koliko pise)

evo izbacila je 2 lista i 2 se jos vide da ce uskoro :D



Jos uvijek na ovom lijevom ima tu ljuskicu ali nebi ja to nista dirao za sad, da nesto ne zajebem slucajno.
Malo mi se cinilo da ide previse u visinu pa sam ju sad stavio blize svijetlu. Inace je pod 3 cfl po 20w, al sutra, preksutra bi trebala ic u kutiju s njih 8. (jer ta kutija jos nije gotova skroz)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ne diraj nista i ako planiras tako cesto kaciti fotke i pitanja savetujem da otvoris dnevnik dok je jos vreme ;)
 
11.03.2014
4
0
0
drugari, treba mi pomoc oko box-a. Obecavam da cu castiti svakoga ko mi pomogne. Molim da mi pisete u privatnim porukama, pa cemo se za dalje dogovoriti. Pozdrav
 
13.12.2005
29
50
18
Drugari evo jedno pitanje koje nije nigde postavljeno. Da li automaticima smeta ako prilikom mraka (recimo rezim svetla 18/6) ulazi negde svetlo a nemamo light trap? Mogu li se ocekivati odredjene deformacije, kao i kod photoperiodnih biljaka (hermiji)?
 
14.01.2013
69
18
8
41
mozete mi reci koliko trebaju biti velike biljke da se prebace sa neonke na lampu i koliku bi preporucili udaljenost lampe od biljki (400W)? znam da ima negdje ali nemam vremena da pretrazujem a zuri mi se.
 
13.12.2005
29
50
18
Error Cill, ne moze, samo nestabilne nove genetike. Ako se u F1 i F2 generaciji pojavi i jedan hermi, onda je sorta nestabilna i pojavljivace se hermiji tokom celog breedinga i bez light leak-a. Ja ne razumem modere zasto ne cesljaju malo forum da vide ko odgovara i kako odgovara na pitanja jer dezinformacija je GORA od neznanja. Radim breeding pa znam. U nasem poslu dezinformacija kosta VREMENA i vremena... Tako da Cill, iskuliraj brate (nemoj se ljutiti molim te nemam nista protiv tebe), ali molim Vas neka odgovara onaj ko je sasvim siguran u ono sto odgovara, inace ovako dobar forum ce postati facebook zajebancija.
Pozdrav za sve slobodoumne ljude! Pozdrav Cill.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
glupko je napisao(la):
mozete mi reci koliko trebaju biti velike biljke da se prebace sa neonke na lampu i koliku bi preporucili udaljenost lampe od biljki (400W)? znam da ima negdje ali nemam vremena da pretrazujem a zuri mi se.
kakve veze ima velicina sa lampom, moz prebaciti kad hoces a za udaljenost sam tri put kacio sike na forum, al nemam vremena da trazim, nek ti ruka bude merilo
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
glupko je napisao(la):
mozete mi reci koliko trebaju biti velike biljke da se prebace sa neonke na lampu i koliku bi preporucili udaljenost lampe od biljki (400W)? znam da ima negdje ali nemam vremena da pretrazujem a zuri mi se.
pod neonkama mogu biti cijelu vegetaciju.....Kolike su biljke sada i dali imas neki poseban razlog zasto ih drzis pod neonkama?
Koliko su dugo pod neonkama to sam ustvari htjeo pitati ?
 
14.01.2013
69
18
8
41
ma pod neonkama su vise od 2 tjedna, ja bi ih odmah prebacio na lampu, malo se bojim da ih ne spalim, visoke su mozda 3cm ali mali listovi.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
morale bi biti vece za dva tjedna starosti...ali da neulazimo u to posto imas mamu...stavi ih pod nju.
Ako ima srjesenu ventilaciju kako treba onda mozes slobodno na 50-ak cm pa i malo nize uz neki vent koji ce mjesati zrak izmedu klinaca i lampe.
 
14.01.2013
69
18
8
41
ovo mamu nisam razumio. imam sve, profi box, stroj za vlagu, ventilacija, temp. sve je savrseno ali sam na startu napravio zescu glupost. posadio sam ih u one kocke sa staklenom vunom. u njih sam prije sadio klonove ali nikada sjeme. nisu sve ni nikle a ove sto jesu su izgleda male zbog toga. je li netko od vas sijao sjeme u te kocke?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
mama-hps
nema u tim kockama nista..odkuda ti ideja da sadis u njih.
u cemu su sada?
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Blinky, ne ljutim se. Slobodoumni ljudi imaju svako svoje mišljenje.

Nisam reko da mora pohermit, a da može pohermit to pa da.

Sad bi te molio, da vise napises i stavis slike kakav breeding si napravio, kad si
već u tom poslu.

Pa mišljenja sam, da nisam samo ja na ovom forumu, koga bi to interesovalo.

Ako to ne napraviš, onda je tvoja prica ko bure sa rupama koja ne drži vodu.

Nemoj da budeš uvredzen, samo sam radoznao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.