Pitanja oko dvospolca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
@slona
Ma prvi mi je grow i sto druge rec nego da se ucim plus sto savki bed koji se dogodi na slijedecem vjerojatno nece.
Odradit cu do kraja (treba mi koji dobar trichom za more ;) ) makar svaki dan cupo po 50 tih malenih govana

@neko
Malo si me razvedrio :hehe:

Stvarno bi bio zahvalan da mi ako znate odgovorite na pitanja u proslom postu.
Ak niste skuzili pojasnim ja to malo bolje .:eyebrows:
 
13.04.2008
2
0
0
42
ja sam na svojoj cupkala ta jajasca i uspjela sve pocupati. nazalost par vrhova se osjemenilo, ali ni to nije bed, izvadit ce se i posaditi. nadam se da ce biti dobra genetika i izrasti samo zenke. btw. hermic mi je nastao iz fem. blueberry.
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Danas dodjem u box i skuzim golog muskarca :)
Njega sam najvise mazio, pazio, pjevo mu, sviro (bubanj), davo mu najvise svijetla...No razocaro me gad i slomio mi srce.
:violent018: od bijesa jer je bio najveci i zauzimo najvise prostora u boxu i otimo ga od drugih. Ostale su 3 hermica i jedna zena. Idem se napit od muke kad vec nemam dima.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ma oko nove godine ima da picish od srece
sta ce da uzgois..tako daa,uzivaj
napi se lepo ko zverka iii:hehe:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Bolje ti je spasi tu jednu zenu i bacaj ostale kitozhene van prije nego ti je siluju.. brat ces samo sjeme.. bolje jedna biljka kako treba nego 4 sjebane..
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
elephant0r je napisao(la):
Bolje ti je spasi tu jednu zenu i bacaj ostale kitozhene van prije nego ti je siluju.. brat ces samo sjeme.. bolje jedna biljka kako treba nego 4 sjebane..


istina slonicu al ta jedina zena ima samo 3 vrha. Glavnu granu sam joj moro posjec (kad se njubara uhvati prenategnutog lst-a :rollfakineyes) dakle nema glavnu granu.Trebala je imat 4 (lstirana vrha)da joj nisam slucajno odrezo i taj jedan vrh koji je narasto poslje lst-a. Ma kastrat od zene sta da vam velim. Ode moja razbibriga koju sam planiro za more. Nakon 45 dana njege dobijem cijev u rektum :icon_evil:

edit
plus sto sam u potkrovlju i temp divljaju tak da slijedeci grow ide tek krajem ljeta.
Bed lak, valjda sem trebo vise ic na misu
Plus, danas uzmeme novi bubanj, puno drvo, prava makina, al starcima se nesvidja. Zasto? PA zato sto im je preglasan. wow nemogu gledat bozje ratkajeve. Ma nema mi druge, curu pod ruku i pred svecenika. Hocu bit svoj gazda u svojoj kuci da mi vise nitko krv nepije. I onda nemoj pusit... ma danas nije moj dan definitivno.:icon_evil:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Situacija je slijedeca: U boxu je bilo 6 biljaka. Cijelo vrijeme sam govorio da je bilo 5 jer je jedna bila full mala i posto sam imao velikih problema sa prostorom njoj sam namjerno davao najmanje svijetla tak da na nju ni nisam racunao, a i ispala je muska tako da...
Ostale su samo dvije. Jedna je cista zenka a druga hermic. Nazalost nemogu to sve poslikat da vam pokazem. Eto, borit cu se s hermijem i izgurat ovo do kraja. pozz i hvala svima na pomoci! :watchplant:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Imam jos jedno pitanje. Pokusavam odgonetnut zasto sam dobio hermica.Biljke obilazim naravno kad je 12 h svijetla, kad je mrak naravno ormar i box su zatvoreni. Sad, kada ih zaljevam, provjeravam iznesem ih iz boxa (ormara) i pokraj njega radim sve potrebno. Dali je to stres biljki, tih 5 min dok su pod kucnom rasvjetom koja je naravno daleko slabija od boxa ili je ok? U prostoriji je jedna stedna zarulja od 23 w i kad usporedimo to svijetlo s boxom (5x23w) mozda ona to registrira kao "mrak" pa ju bunim i zato dobivam hermice?:rasta1:
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
koliko ja znam intenzitet svijetla biljci ne predstavlja stres, barem meni nikad nije to bio

uzrok da sam dobio hermica mada ja to radim samo u vegu koji put dok su biljke

su male . bitno je samo da se ne remeti dark period , ali opet ...

svakodnevno iznosenje i unosenje ...moguce da je i to uzrok , ali to je samo mogucnost .
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
E moj Breneru.. 5min dan po dan.. nakupi se stresa.. naravno da se remeti foto period i da ces dobit hermice..

12/12 znaci 12 sati apsolutnog svjetla i 12h APSOLUTNOG mraka.. sve ostalo je cuspajz..

Mogao si to procitati i izbjeci probleme..
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Ma procito jesam. Znao sam da mora imat 12 h mraka neommetanog ali nisam mislio da je u svijetlo periodu tak osjetljiva.
Kak bi zagorci rekli, misliti je drek znati. Nista cekam 18:30 kada nastupa svijetlo, obici ih i pocupati novo nastale kuglice.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Aha sorry.. skonto sam da si tijekom mraka vadio biljke na sobnu lampu..

Ovo drugo nije toliki bed.. moguce da ti je genetika takva.. tj sklona hermovima.. tako da krivnja nije tvoja.
Ali svejedno, svaki dan biljke dirat, gnjavit i premjestat definitivno nece pomoci nicemu i nije pozeljno.
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
No problem. Samo savjetuj dobro ce doc.
Hermic je sativa (list ima 9 krakova) ima dosta bijelih dlaka na 4 najveca vrha.Na istoj ima sveukupno 8 (lst). Druga biljka je zenka i siguran sam da je neka indica. Sjeme je unknown.Danas su zavrsile drugi tjedan na 12/12 i usprkos muskim kuglicama sve dobro napreduje. Vrhovi su udaljeni 1 cm od lampi i temp pri samom vrhu je 28 stupnjeva.Za koji dan cu sve to poslikat pa ce bit zanimljivije vama za pratit. pozz:banana_dred:
 
27.12.2009
10
0
0
35
Ja kazem Sebi ove godine hermafroditi...sta je to???Za 6 godina uzgoja nikad nisam video .....i pogodite...Jbn hermic...kakav bedak(a i uvek kad tako nesto pomislim....kao za inat)
Purple Widow je herm kontam da je izolujem i prepustim samoj sebi bar necu kupovati seeds...F...