Pitanje na temu: "Može li trava poboljšati život"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.10.2015
1
3
3
29
Pozdrav svima, imam jedno pitanje za neke od vas koji duže vrijeme sade vlastite biljke i ne puše ovo današnje smeće sa ceste. Ja po netu dosta čitam o tome kako nekim ljudima trava pomaže u svemu, npr. donošenju nekih važnih odluka, pomaže sa anksioznošću, ili da jednostavno više cijene sve u životu i osjećaju se ugodno u svom tijelu. E sad, ja pušim već duže vrijeme baš to smeće sa ceste, znači nikad ne znam što ću dobit, i nemam pojma kako je to uzgojeno. Većinu puta kad zapalim, uopće ne osjećam da mi to pomaže na bilo koji od gore navedenih načina. Jednostavno sam napljugan, malo više uživam u nekim stvarima ali nije ni približno ovome što sam naveo. Također, ovdje na forumu sam već negdje pročitao da je netko napisao da prave sorte s višim postotkom THC-a uzgojene kod kuće daju totalno drukčiji high, i da se ni najmanje ne može usporediti sa ovim što se može kupit na cesti. E sad mene zanima, je li to zato jer je puno jače i jače rokne, ili zato jer se može koristit kao lijek, za gore navedene probleme? :)
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
probaj malo nekad da razmisljas u sirinu i dubinu kad si naduvan i da odlazis na ekspedicije..angazuj malo um..ili pusti da te odvede sam negde.. :)

mislim da sam nekako mnogo brze sazreo i skontao neke stvari bas zahvaljujuci marihuani.
ne kazem da te stvari ne bi dosle same na mesto posle nekog vremena,ali vutra je definitivno ubrzala proces..
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
to sa ceste sto pusis... to je isto kao da jedes zivo meso... bog zna kako je to growano,a i kako suseno,a sigurno nije kjurano... to je sve komercijala,tako da je samo prodaj pa sta god... tako da sigurno ti nisi upoznat sa ganjom kao ni dosta ljudi koji kupuju sa ceste.... a idi u podforum Medicina... pa ces saznati puno sta... a normalno da se ne moze usporedit ono sto grower radi u odnosu na kupovinu sa ceste.... peace
 
16.12.2014
353
246
43
30
Sto se tice zdravlja ne mogu reci da sam primjetio jer sam jos hvala bogu zdrav, ali recimo prije ispita si smotam jednu dobru frulicu, zezam se pola sata dok intenzivno djelovanje popusti i bacim se na ucenje :)

I evo za primjer, zadnja tri kolokvija:
- inzenjerska matematika 24/30
- elektricni strojevi 23/30
- elektronika 14/20

nije zlatno, ali hocu reci da dok nekima kombinacija rada koji zahtjeva koncentraciju i konzumacije predstavlja problem, mislim da se nakon nekog vremena mozes naviknuti/nauciti i iskoristiti to u svoju prednost :)
Samo kao da nema nicega oko tebe, koncentracija na 200% :p

Nadam se da ces i ti eto pronaci neko podrucje gdje ti pomaze, samo pomalo i baci se na posao i ostavi smeca s ulice :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoVaseline
21.09.2015
18
24
3
Meni je promijenilo život na bolje tek kad sam zasadila svoje biljke i kad sam slobodno počela pušiti u vrijeme kad meni odgovara (a ne tek onda kada mogu - navečer na prozoru ;). Pusenje ti se samo uklopi u dan i uljepsa ga. Samo opusteno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Vjerujem da je sve to individualno, nekoga opušta nešto i uživa u tome nekog ne. Mog rođaka marihuana kakva bila da bila puca u crnjake. I on to nevoli, bio je čak zagriženi neprijatelj marihuane. tek sada kada je sazrio i racionalnije razmišlja shvata da je to "njegov slučaj" i da je sitaucija kao kod i svega drugog nekom paše i gradi ga nekog ne. Dok sam ja recimo agresivan kada sam pijan i vrijeđam ljude on nije, njega opušta zeza se zna granicu. Ja sam zato prestao piti, ni jedne ni u kakvim prilikama, jer poslije jedne ja bi i drugu,,treću....
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
A to je tako kod coveka, nema granicu ni u cemu.
Kada mu je najbolje, on hoce josss i posle mu to poslednje dodje glave.
Treba imati granicu u svemu, tj. svako od nas ima senzore koje mu govore da li ti nesto godi ili ne...
ali ih nekad zanemarujemo zarad sitnih i kratkih zadovoljstava.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Pozdrav svima, imam jedno pitanje za neke od vas koji duže vrijeme sade vlastite biljke i ne puše ovo današnje smeće sa ceste.
Postoje 3 vrste marihuane ili'ti trave.
A to su; dobra,vrlo dobra i dobra u pljačkumaterijalnu.
Tako da okarakterizirati nešto kao 'smeće sa ceste' je malo pregrubo ;)
Osobno,ne volim kupovnu travu jer je bezobrazno skupa,kao prvo. Kao drugo,način na koji je 'došla do mene' ...e jel' ima ? Nema,bit će :D Pa ti čekaš kao budala dok te neki sitni dilerčić valja.
No,hajd'mo ovako.
Uzgojio sam zadnju turu piletine.Prste da poližeš kad ju jedeš.Znam da u tome piletu nema lijekova,antibiotika,nema ništa što bi mi unijelo i tračak sumnje da jedem nešto čemu neznam porijeklo.
Samim time se osjećam bolje.
Kad sve ovo požderem što je u dubokom zamrzivaču,jest ću ponovo piletinu iz trgovine.
Neću je popljuvati ... ali mi je slađa moja.

Uzmi naprimjer...krompir.
Znam !!!
Da sam krompirove zlatice kupio rukom,nisam špricao otrovom.
Znam da sam ga okopavao motikom a ne špricao otrovom korov.
Naravno da mi je taj krompir slađi od onog kojeg kupim u trgovini kad pojedem svoj. (jer ne sadim puno)

Sada bi ti mogao još nabrajati ...zašto je ono iz vlastitog uzgoja slađe,bolje,itd,itd :D
E sad mene zanima, je li to zato jer je puno jače i jače rokne, ili zato jer se može koristit kao lijek, za gore navedene probleme? :)
Nema tu veze rokanje... jače ili slabije.
Domaće je domaće :D

Jednog dana kad to shvatiš,možda ćeš i ti uživati u travi ;) ,možda će ti poboljšati život a možda su i u šumi :)
Nema tu puno filozofije :djede: Piletina domaća daje totalno drugačiji high.

Al' ga i ja sherem,hahahahahaha
Nisam pušio 7 dana.Posvetio sam se poslu i svakodnevnom životu.
Zato ću se danas razvalit,onako ... pošteno i opušteno.
Subota je a domaće je ipak domaće :D a i da se malo 'poboljšam'.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:spliff:
Ovaj osvrt na vrstu trava gor', sam napisao nenaduvan a sad ću nešto u 'poboljšanom stanju' ;)
1 joint svoje trave,nakon završenog teškog radnog tjedna ... neporocijenjivo.
Šta piletina,wtf ...:D
Ne treba pretjrivati previše i poboljšanje dolazi sigurno.Ali ipak da nebi zanemarili činjenicu jednu ...sve ipak ovisi o nama samima ;)
tripi.jpg
Išššššššššššš,crnjaci,hahahahahahahah ;)