PLG - podrumski led grow by FANTOM

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Mozemo tako do prekosutra raspravljat. Dobar je moj panel, samo sto fali ledica. Ti si stavio jednu biljku pod 350w i vjerovatno ti box nije u podrumu na 18C. A moj je panel 200w i još je 4kom koje su izmaltretirane...
Koliko bi trebo da imas ti 4kom 1500w.
Moraš razumjet da ove tvoje ledice nisu ništa drukčije od mojih, ja još dotjeram spektar i to je to. Ja sam najviše trenutno odustao zbog toga što je zemlja cijelo vrijeme bila vlažna i nije se mogla posusit, nisam po 10dana zaljevo. Tu se javljalo i manjak gnojiva, jel nije isto jel zaljevaš sbvaki 5 dan ili svaki 10dan
Sad kad je hps već se vidi napredak.
Samo kaj si ti platio 2soma panel, a platio si komercijalu, vjeruj da njihove ledice svijetle isto kao i moje.
Da 30w je dobro mozda jedino za neki klon box.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Extra

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ma kolega samo opusteno,nisam ni reko da se razlikuju nego da nisi ni priblizno pogodio potrebni spektar
Nije kod mene 350w vec je 190w i mogo bi slobodno dvije biljke raditi pod tim panelom i nebi im nista faliilo.Da mi panel trosi 300w kao tvoj mogo bi raditi i 4 komada :)
Ja ovako uradim jednu biljku ali kako spada,jer mi kolicina nije potrebna nego kvaliteta.
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Sorry onda, nekak su mi tvoja slova izgledala posprdno. Kao kaj bi ti za 300kn panel napravio, bolje je za tebe hps.
Probaj jednu biljku stavit pod 150hps isto će biti belaja.
 
13.02.2013
3
1
0
41
Nije da kurim frku ali ....ŠORA ŠORA ŠORA....
Fantom sad kad je hps u upotrebi netreba ti ona batina na sredini kaj je držala panel pa ju možeš ponjet na ŠORUUUUU......
Ali sad za ozbiljno, ja sam za isprobavanje drukčijih (jeftinih) metoda....Najlakše je nešto iskopirat ali treba imat i nešto u glavi pa napravit malo drukcije pa makar ispalo i lošije....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
zanzibal je napisao(la):
panel 144w na 6 biljaka, oko 30 po biljci, eto ti moj zadnji grow sa ledovima


I onda je svizac zamotao čokoladu....
Daj da vidimo slike tog panela


dasatrg je napisao(la):
Nije da kurim frku ali ....ŠORA ŠORA ŠORA....[/size

Fantom sad kad je hps u upotrebi netreba ti ona batina na sredini kaj je držala panel pa ju možeš ponjet na ŠORUUUUU......

Ali sad za ozbiljno, ja sam za isprobavanje drukčijih (jeftinih) metoda....Najlakše je nešto iskopirat ali treba imat i nešto u glavi pa napravit malo drukcije pa makar ispalo i lošije....
Nabijem te ko led diodu. Kužiš diode se na nabijaju i ja tebe tak nabijem. Sad biraj oš pozitivno ili negativno. Ne ubiti kodenzatori se nabijaju, al nema veze....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Extra and rookieee

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Evo hps radi svoj posao, pumpa i pumpa. :zagrljaj:
Led je zahebo poso u smislu šta su grnčice dosta tanke pa kada je biljka solo vani sva se obesi.
Neću pikati nikakve kolčiće pa da ćujem kvrc kad guram u zemlju.
Jednostavno kad su 4 biljke u boxu drže jedna drugu,postale su dobar tim. :passing-joint-smiley-emoticon: :passing-joint-smiley-emoticon:
Ovo je slika od recimo najnaprednije, druge nisu vrijednije slikanja.

:smoke18: :rasta1: :rasta1: :rasta1:

Došlo je vrijema na degustiranje CbdSH ali na ćistaka, dobra stara kanta vode i odrezano dno na boci.
Još kaj je najbolje nemaram sutra furat vodu za zaljevat, ovo će fino odstajat (klor i to)
Lagana euforija i tjeranje na rad, prava dnevna pljuga.
Definitavno tjera na kreativnost pa eto par slikica, ali da ne uvrijedimo led, vrh je slikan pod led rasvijetom 7w,hahahahahahha


 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Ne znam ja kaj vi brijete, al meni to zgleda čist uredu!!! :hippy:
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Super mi je LED,ali samo u nekoj dobroj cugi ;) Ne znam što drugi misle,ali onaj osjećaj kad tiho zazuji stari phillipsov balast(pored njega propaljivač) i HPS 400w ko stari FAP :) još kad su dvije,kao da je podne u sred ljeta :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
šta napraviste iz dnevnika... :icon_lol:

dobro to izgleda, malo je rijetka,ali ok...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Evo biljoze do zadnjeg primaju dozu kvalitetnog dima

Nadam se da se Mičurinu nije štucalo. Naime kada smo zasjeli pred box i davali im dozu kv. dima, komenrtirali smo kako bi bili lijepo da su u boxu biljke od mičurina. Al eto dobre i ove moje.




Neznam ni sam koji im je dan , još malo....
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Ne sviđa mi se to što su listovi obješeni. I biljka izgleda kao da će svaki ćas odapet.
Meni se ćini da je do preveć vode, zaljevam ih jednom tjedno sa oko 2l vode svaku. Nemam potrebe više jel je zemlja vlažna, al opet izgledaju da su gladne, a kako da ih nahranim ako ih ne zaljevam. Neznam ni sam.
Jel mogu ja na litru vode stavit mjeru za 2l?
Danas dobijaju zadnju dozu i onda za par dana flush i to je to.....idemo po ulje, pa ćemo da se lijećimo.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ako ide zadnja doza ..kaj se sekiras ....izmucene su duze...od hladnoce do suse ,neredovitog odrzavanja ..dobro da su zive jos ;)
uvijek mozes zamjesti malo gnojiva u prskalicu pa ih malo dohraniti preko lista , nesto kao rosa ako bas to zelis.
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
jesi li ih okopao koji put? Previše vode im je smrt,ali ove tvoje su prošle svašta,i na tvom mjestu se ne bi sekirao niti malo. U zanjoj si fazi i važno je kad otrimaš da ono što ostane bude kako treba,sve ostalo je nebitno;)
Samo opušteno :thumb:
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Evo da završimo konačno ovaj maratonski dnevnik. Biljoze su poćele žurtit



Ova je još dobra, a druge su koma.
Našlo se par vrhića za pušit drugo u ulje ide

Probralo se par vrhića za pušit.
Nema traga cbd-a u z8 udara u glavu.
Jućer na balast stavljen vrhić , do danas expres osušen

Mislim da sam zaslužio nakon kolinja se poćastit
A šta sad?
Zovi HAK
Moram malo odmorit, jak Z......zzZZZZZzzzzzz
Još za koji dan okaćim koliko je ulja dobiveno i dnevnik može u završene.
A sad pogodite šta je ispod lončića
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.