Pogodi šta je na slici

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
Senseii je napisao(la):
Hehe :)
Jel onda pogođen ovaj crocodile ili ne?
Mozda biste mogli osmislit neke bodove za one koji pogode ili tako nesto ali da ti bodovi nemaju koristi u drugim djelovima foruma vec samo ovde ;) slicno tako za ove dnevnike grow-ova. Razmislite malo o tome, mozda i nije potrebno ali u svakom slučaju bi bilo zanimljivo neka rang lista Itd.

pa eto dobijes lajk od ovog koji je stavio sličicu na pogađanje, a i ak jos koji uleti dobro je, eto ti bodova :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
problem je sto ja ne znam sta je na fotki... pa ako neko zna, al 100%... inace dzaba, od mene odgovora nema :)
1zewcch.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
PowerSeed je napisao(la):
problem je sto ja ne znam sta je na fotki... pa ako neko zna, al 100%... inace dzaba, od mene odgovora nema :)
Ako je u tvom vlasnistvu, sudeci po fotografiji vjerujem da jeste, stisni uzi dio prema unutra i drzeci tako stisnuto pokusaj rastaviti na dva dijela. Moze biti lovacka zvizdaljka koja je ujedno privjesak za kljuceve. Ukoliko se ne moze rastaviti onda je samo privjesak. :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ja sam kuci, a pretpostavljam i ti :p

Daj iz malo vise uglova to poslikaj. Dvije glave su pametnije od jedne, spojicemo mi to u nesto smislenije od samog privjeska ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
sjutra, veceras vise ni klik... sutra izmerim tezinu, duzinu i vise uglova, sklopljeno, rasklopljeni... jasno je da je mesing u pitanju, mogu i da ga ispoliram ;)