pokraden

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
Pozdrav ekipa :(
dodjem danas na sajt i nema ništa!!!
ostao sam bez dve predivne biljke.toliko sam se mucio da je to čudo.jer mi je tek 2 outdoor.
prvi mi je propao jer sam ga zbog nekih razloga morao pobacat i sad ovo...
pa nemogu vjerovat!!!!
ostala mi je jos jedna koju sam igrom slučaja prebacio na drugo mjesto i nema sanse da ju ne popale,pa sad razmisljam jel postoji neka mogucnost da dovrsim cvjetanje u ormaru.da kupim HPS pa da ju stavim u ormar
al imam mali stan jako pa bi izbacio odjecu pa nju stavio,tako da nemogu bušit ormar jer sam podstanar a box toliki nemrem sad radit.jel postoji mogucnost da izvana obicni ventilator stavim unitra nekako vlagu odrzavam??ako ima ko savjet bio bih zahvalan!!!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Razumijem tvoju frustraciju i zao mi je..svima nas se desilo...al vidiš otvorio si temu i još u temi drugog clana ovog foruma (venla-do bog da mu prisjelo) pises istu stvar copy-paste....vidiš frend to ti je spamm....iako mi je zao sto ti se desilo to sto se desilo...nemoj spamat forum molim te...obrati malo poornost na to...

...nisam moder...al me to svejedno nervira baš dobro
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
shumsko_drvo je napisao(la):
Ako si uvjeren da ce ti i tu popaliti, napravi sacekusu.

:) pa nemogu dezurat,radim cijeli dan!!imam i drugog posla u zivotu.

moje isprike,nisam znao da je to spam!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
A i nije spam toliki...nema veze što se javio u temi ''DaBog da mu....'',ta tema je otvorena za svakoga tko se želi izjadat :) i požaliti na to da su mu ukrali bilje.
Opušteno samo :)
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
kad nije sudjeno nije sudjeno!!!
odem premjestit biljku i puknu mi dvije najgusce i najteze grane.skroz pukle i odlomije se.nemogu ni zavoj stavit.
stabiljka je krhka jako,ocigledno joj fali nesto!
koje su šanse da ih stavim u zemlju da puste korijen?ipak su u fazi cvjetanja pa teško jel tako.
a kasna je neka sorta pa se nemre ni osusit ovo :(
imali sanse kako spasit te dve grane?
p.s.
prvi put da spamam i napali me ljudi momentalno...:(
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
to je normalno 90 posto ljudi koji znaju sta je to digli bi je nemoj da te cudi to je isto kao da je neko nasao pare i nosi
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
not smoke je napisao(la):
to je normalno 90 posto ljudi koji znaju sta je to digli bi je nemoj da te cudi to je isto kao da je neko nasao pare i nosi

ma nebi ja vjeruj mi...pa covječe znam koliko sam ja muke,ogrebotina,straha,truda u krajnjoj liniji novaca ulozio.nebi nikad!!pare znas da ce iza tebe sljedeci,al ovo znas da neko dolazi obilazi hebe se oko tog ko sanska koza...ma!!!
pa da me proklinje...nema sanse,nebi nikad!
i još mi sad najljepše dvije grane na ovoj sto mi je ostala puknu.strašno.evo gledam sad nemoze se ni za pusenje tu naci.rijetki bijeli cvjetovi.treba joj jos 2 mjeseca minimum.kasna sorta neka!!
mogu li spasit te dve grane s nekim sredstvom za zakorijenjavanje pa u zemlju il bilo šta??
ono...baš sam se zdepro i to žešče!!!
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
u cvetanju nemozes klonirati i ako si otkinuo u roku minut ili dva ako neide u vodu klon cao bacaj to

jbg sledece god menjaj lokaciju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.