policija prisluskuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Po telefonu se o vutri i drugim stvarima ne prica. Ako pričaš, sam si kriv.
I da sa nekim razgovaras pa te navodi na priču o vutri, praviš se majmun i ne
ulaziš u tu priču. Niste djeca, hebalaga.

Prica se na četiri oka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Moje misljenje je da je sve opcenito malo prenapuhano oko prisluskivanja, danas ima vise mobitela nego ljudi, ko bi to sve pohvato. Po toj nekoj logici onda nebi ni trebo fotkat s mobom jer vecina aplikacija trazi dozvolu za pristup galeriji i ostalo... Mislim da oni koji padnu da su se sami negdje zahebali ili su saznali/povezani od nekog drugog, ali to je samo moje misljenje :idea:
 
15.03.2015
48
35
18
LoST
Istina. Kad krene ljeto,festivali i nahrle stotine tisuca ljudi kojima nije zao dat 500kn za peticu vutre ili sto evra za 0,7 finog onda te to sve zanese i jos ako se s svime time gazis cijeli dan ne pazis i das si previse oduska.. odes u ***** jednom rijecju.
ali jbga..sve je to skola i to jako ruzna s nezamislivim posljedicama kojih nisi ni svjestan sve dok se ne dese.. zato pametnije dalje..
#d@ni svojim komentarom si mi rekao sve koliko znas o cemu. Ne vrijedjam samo vidim koliko daleko si iso s icime da tako razmisljas ;)
 
Poslednja izmena od urednika:

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
99 % koji padaju na nacin koji je opisan u postu gospodina koji je odveden i šamaran padaju jer prodaju vutru. Dilaju. Kratko i jasno. Groweri padaju iz zavisti "prijatelja" odnosno usta širom otvorenih od priče i laprdanja.
Bizzzo bas na to sam i mislio sa postom sto sam napiso.

Ne vrijedjam samo vidim koliko daleko si iso s icime da tako razmisljas
UnknownG sve pet ;) nemam ni potrebe ni razloga da idem toliko daleko, a niti bi itko drugi trebo ici toliko daleko, bas zato da se ne dogodi to sto se dogodilo, zar ne?
 
26.05.2015
57
57
18
Epa meni su danas pratili telefon zbog jednog paketa za koji su me sa nalogom pretresali , od kad je doso vucic sa ovom policijom je strasno , u gradu kod nas je bukvalno bilo legalizovano medjutim svi su pali ali bukvalno i dileri i konzumiraci a sad moras da ides u okolni grad da bi zavrsio paket i vatis se a oni te privedu i pretresu , ovo je uzas ...





teks moderiran radi neprikladnog sadržaja,VenloNL
 
Poslednja izmena od urednika: