policija prisluskuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.12.2014
153
236
43
Ja mogu da dodam da mi je zao ako padne neko ko je zaista nevin....u smislu gaji za sebe kao lek medicinu ili za bolesnog prijatelja roditelja koji ima rak ili nesto slicno, horror mi je kad procitam da policija uhvati takve ljude i optuzuje kao neke proizvodjace droge distributere itd... ne znam ti ni ja sta sve pa kazu na tv - novinama nadjeno 3 kg droge a ono vidis muske biljke ili zenske koje nisu krenule ni da cvetaju onako sve sa korenom i mokrom zemljom izmerene, ja se zalazem za legalizaciju i voleo bi da vidim da ljudi mogu uz neki kartonicic propisano da kupuju legalno travu kao lek bar to................ kao neki pocetak osnova bar, pogledajte samo primitivizam koji izrazavaju stariji ljudi sta da se radi tu to je jednostavno takva generacija ljudi sistem ispiranje mozga vecina misli da je marihuana droga koja vodi u heroin ili ne znam ni ja kakve stepene zavisnosti i narkomanije, idiotizam cist vecina roditelja tako misli kao i sto dele misljenja sem da je to put u teske droge da marihuana ostecuje mozak i ko zna sta jos sve jbt malo pusis i deca im postanu dambo :makaze: strasn oblik primitivizma, secate se one katedre kada su oni mongoloidi upali da pljuju ljude koji su pricali o marihuani skoro sam gledao ( pre par meseci na tv ) to nisu bili stariji ljudi vec do 30 god max i odgovaraju njima vi ste narkomani ovo ono.... ne znam ti ni ja mislim u sebi JBT koji stepen DNA koji moroni i debili tako nizak mentalni nivo.... to me je i rastuzili i nasmejalo u isto vreme kada sam gledao na tv. Jednostavno vidim sebe kao posmatraca trenutno u celoj toj prici, sto se tice POLICIJE vec sam rekao moj stav da je jadan nacin na koji rade time sto njuskaju i hvataju ( ljudi sa 1-2 biljke koji gaje za sebe ili vec sam objasnio gore ) dok krupni dileri koji zavrse po 50kg heroina dobijaju 2-3 godine zatvora vi sa par biljaka mozete da zavrsite gore od njih ima li tu logike :zvezda:: uglavnom ako vec gajite za sebe da li zato sto volite da pusite i uzivate i niste bolesni nego jednostavno vas bole uvo moze vam se i ok je super vam je ili zato sto ste bolesni nije ni bitno poenta je da 99% ljudi padaju zato sto imaju VELIKI JEZIK zaista da li neko mora da zna za vas grow ??? jednostavno zasto bi ko pominjao to na telefon ili pricao nekome ili se hvalio wtf ??? razmislite malo zato ljudi padnu. ( policiju bas zanimaju sitne bube zato sto im je to posao, da hvataju koga treba prave dilere droge i kriminalce a ne bolesne ljude drzava bi nam bila kao nemacka a ne supak evrope )
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja sam se na sudu u dva navrata izjasnio kao konzument, mogu da me povuku za kitobera. Jednom prilikom mi je i rekao drot da me često vide na balkonu kako šaljem dimne signale dok patroliraju. Tako da se nebi složio da su im u interesu "sitne bube". Šta bi se trebao skrivati kao najobičniji konzument, meni je više dosta tog virenja iz mišije rupe. Šta sad treba da mi uzmu i to malo veselja, e boga mi mogu samo probati al se neće dobro provest. Ova tema što više odmiče sve gluplje zvuči, čemu paranoje, pa zar trebam biti u strahu dok se relaksiram, čemu onda svrha svega?
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Heheh, policija prisluskuje :)
Prisluskujem i ja, s naculjenim usima, ne bi li me ko obavijestio da sam dobio jackpot na bingu, al zalud prisluskujem kad nisam ni odigrao bingo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
večeras sam prodavačici u trafici ,koja znade kake cigare pušim,rekao ... hoću jack pot :)
ona reče: i ja :)
kompjuter mi je izbacio krasne brojeve,hehe
krasni bili i u prošli petak,još ljepši ustvari ... al' ne pogodi nijedan.hehe

a dal' te netko snima,ma snima te sigurno ... neka snima,samo neka nema dokaza,ne dilaj,ne budalasaj se vani i to bi trebalo biti to,valjda :D
nek' snimaju seljani ,to im je pos'o :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
I ja sam jednom na ovoj temi pisao oko tog prisluskivanja... To jest,u to vrijeme je bio onaj odjek u telefonu pa sam se raspitivao jel to znak da prisluskuju.
Nisam paranoik po prirodi,i sad sve sto sam stariji,sve me vise zabole briga hoce li me startovati murija sa nekim dzokom ili ne.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Odjek znaju prouzrokovati odredjeni oblaci kada reflektuju signal iste frekvencije kao i repetitor, pa cujemo sami sebe u slusalici.

Kako bi policija znala ko dila ako nece pratiti ko od koga kupuje? Pratice svim sredstvima koja ima stoje na raspolaganju. Mada, ima i onih koji se bore protiv konkurencije. Ipak je znacka najbolja maska za kriminalca, jebes carapu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Karma je strašna stvar. Skroz dok ne postoji razlog da imas ikakve veze s njima ( monetarna jedinica ilitiga pare ) ništa se ne treba brinuti. Ukoliko imate potrebe da se kofrčite, gotovo je pa sigurno da priča neće dobro završiti. 400 kn košta set buba na njuškalu :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
To nije dobra definicija...kofrcis= ljutis,dizes nos.
Kurcis je kurcis i u Bosni i bilo gdje...sta se ba kurcis sa tim biciklom ?
A trebi se kaze.. koji ti je krc sta se kofrcis slucajno sam te zaboravio na pumpi...upalio i otiso jbg.tek na mostu skonto da te nema:)
 
Poslednja izmena: