Pomoc,ljekarski pregled

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
31.12.2012
2
0
0
33
e ljudi idem na ljekarski zbog treninga,poceo trenirati fudbal pa moram, vadi se urin,da vas pitam hoce li trazit thc? PS pusio sam joint prije mjesec dana (manje-vise)
 

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
Nece ti traziti THC,a ako ti je to jedini joint i ako si povremeni pusac vec si to izbacio iz organizma...bez brige.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Slobodno šoraj,negledaju to...
Ustvari,mislim da i gledaju manje nego što trebaju :icon_lol: bitnija je lova koliko naplate ljekarski.
Ja sam negdje prije grunio topa navečer a ujutro išao na pregled i vidi vraga...aritmija srca :icon_lol:
 
31.12.2012
2
0
0
33
e na ljekarskom gledaju urin,mislim da ce mi trazit onda, a ispusio sam samo 2 jointa (nisam ja cijela 2 nego sa jaranima u krug :D ) prije mjesec
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Poslusaj Venla, Blejd te lozi :) samo se rokaj, sto u pluca, sto u venu, ionako ne mislis ganjati ozbiljniju fudbalersku karijeru.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ljekarski pregledi bilo za šta, ne rade, skrining test... To ti je obični pregled, na kojem (bar u BiH), niko ništa ne gleda, čak ni doktori, nego te pita, jesil' ok, boli li te šta... itd itd.. i gotovo, bitno je da se plati...

Evo slike, od prilike koliko bi trebalo da ostaje THC u tijelu, od urina, krvi, kose...

Opet napominjem, da ovo nije tačno za sve, jer svi mi imamo različiti metabolizam, tako da neko će to prije izbaciti, a neko i kasnije

Evo link: Screenshot by Lightshot
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.