Pomoc oko prepoznavanja muska/zenska

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.04.2014
3
1
0
poz raja do jaja :D

upravo sam se prijavio na ovu stranicu da mi pomognete..

prije par dana sam uzeo plasticnu casu i ubacio sjemenku malo vecu tamniju u zemlju.Zemlju sam prirodnu uzeo iz okoline gdje kimsiluk uzima za cvijece..posle par dana otprike 7,nikla mi je ali nije sa listovima nikakvim vec je na vrhu bila sjemeka,i zalio sam je i iznio na sunce u 24 h ona je procvjetala i bacila dva rebrasta lista dva djeteline,sad je ngdje oko 3-5 cm narasla ,medjutim pored je jos jedna nikla mala kojoj su rebrasti listovi koliko se meni cini crveni...kontam je jos par dana drzati u tome i prebaciti van,jer su temperature sve vece i vece..Sad ne znam kako da razlikujem musku i znesku posto kazu muska se cupa ako je prepoznas.Sad m treba ta pomoc kako ja to mogu da vidim.I interesuje me ta pored sto je nikla isto sto su joj rebrasti listovi hajmo hajmo reci crvene boje..pozdrav
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
hidra je napisao(la):
poz raja do jaja :D

upravo sam se prijavio na ovu stranicu da mi pomognete..

prije par dana sam uzeo plasticnu casu i ubacio sjemenku malo vecu tamniju u zemlju....,i zalio sam je i iznio na sunce u 24 h ona je procvjetala i bacila dva rebrasta lista dva djeteline,sad je ngdje oko 3-5 cm narasla
dok krene cvetanje mozes dva puta procitati podforum Uzgajenje, tema za yard
 
21.02.2016
0
0
0
31
Pozz ljudi :) i ja sam novi i ne snalazim se bas najbolje, a i ovo mi je prva biljka... Zamolio bih vas mi pomognete oko prepoznavanja. Nisam siguran je li zenska ili muska...
 

Prilozi

  • IMAG0116.jpg
    IMAG0116.jpg
    175,3 KB · Pregleda: 14
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.