Pomoc oko sadjenjaaa !!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.12.2012
0
0
0
32
Druze moze jedno pitanje, Danas sam dobio seme marihuane, neznam koja je vrsta seme je od druga koji ima bas kvalitetnu marihuanu i dao mi je seme sa njegovih hedova..Ja sam seme stavio i prekrio maramicom i ovlazio i stavio na saksiju to sam sve lepo uradio, sada sam hteo u stvari da te pitam, kada mi seme pusti klicu, koliko vremenski moram sacekati da biljka izraste 10-ak cm da bih vec mogao da skinem po neki list itd...Saksije drizim u kuci pored prozora uz to imam i reflektore i preranu i super humus zemlju..Ja sam te hteo samo pitati dali znas za koliko poraste da bi mogla da se koristi i koliko dnevno raste..Hvala unapred . Veliki poz ! :)
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Iz neba pa u rebra...

Moraces sacekati taman onoliko vremena koliko ti bude trebalo da procitas najbitnije stvari na ovom forumu...

Citanje je majka mudrosti...
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Vec vidim kako tema putuje na groblje :shit:

tako je sve lijepo poslagano po kategorijama na forumu da uz malo truda nije tesko naci odgoor na sva pitanaj koja te zanimaju...
jasno, lakse je ovako...ovo sa skidanjem listica mi je najbolje...
ako ju ocerupas, sta mislis kako ce ona odraditi fotosintezu i rasti?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
ma nema nista o tome ovde...zaluto si ko srdela u plicaku
 
16.09.2012
29
8
3
32
Na primer uzmes i pratis neciji dnevnik znaci,od onog datuma kada stavi semenke na klijanje,pa polako pratis i pitas ga sta te zanima,tu mozes da sakupis dosta info o tome kako se biljke razvijaju i jos dosta toga ..................
 

Biohemicar

Aktivan Član
03.12.2012
42
1
8
30
brate, sa 10 cenata ti nemas ni frtalj lista a kamoli da nesto pusis... procitaj malo o uzgoju po kategorijama, informisi se sta se pusi..
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Joske01 je napisao(la):
Druze moze jedno pitanje, Danas sam dobio seme marihuane, neznam koja je vrsta seme je od druga koji ima bas kvalitetnu marihuanu i dao mi je seme sa njegovih hedova..Ja sam seme stavio i prekrio maramicom i ovlazio i stavio na saksiju to sam sve lepo uradio, sada sam hteo u stvari da te pitam, kada mi seme pusti klicu, koliko vremenski moram sacekati da biljka izraste 10-ak cm da bih vec mogao da skinem po neki list itd...Saksije drizim u kuci pored prozora uz to imam i reflektore i preranu i super humus zemlju..Ja sam te hteo samo pitati dali znas za koliko poraste da bi mogla da se koristi i koliko dnevno raste..Hvala unapred . Veliki poz ! :)

Nakon sto sjemenka proklija stavi je u hidra gel sa swarovski kristalima (dobijas na kvalitetu) pa sve zajedno u super molekularni akcelerator, da ti se sav proces rasta i cvjetanja ubrza, sto skracuje vrijeme cekanja na svega 7 dana, sto ce reci da ces prvi list obrati vec nakon nekoliko sati rasta u supermolekularnom akceleratoru.
Strogo pazi da ti supermolekularni akcelerator bude u polozaju off, da ti ne bi ruka ubrzano ostarila, ne izgleda puno strasno koliko pravi problem sa treskanjem dok pokusavas smotati.
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Papa Romeo je napisao(la):
Nakon sto sjemenka proklija stavi je u hidra gel sa swarovski kristalima (dobijas na kvalitetu) pa sve zajedno u super molekularni akcelerator, da ti se sav proces rasta i cvjetanja ubrza, sto skracuje vrijeme cekanja na svega 7 dana, sto ce reci da ces prvi list obrati vec nakon nekoliko sati rasta u supermolekularnom akceleratoru.
Strogo pazi da ti supermolekularni akcelerator bude u polozaju off, da ti ne bi ruka ubrzano ostarila, ne izgleda puno strasno koliko pravi problem sa treskanjem dok pokusavas smotati.


Bazinga!!!!!
 
03.12.2012
0
0
0
32
Brate gde ja da nadjem taj akcelator. i moze li to nesto slicno da se napravi posto nemam kesa puno sad kod sebe..
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Poz Joske,dobrodošao na forum.
Vidiš prijatelju neznaš ti ni osnove..prvo ne puši se lišće neceš biti high ako se navariš lišća....drugo niko ti nemože reci koliko dnevno biljka raste nije to satelitski navođeni projektil nego biljka...u idealnim uvijetima može rast i 5 cm na dan...ali ti si daleko od toga...
Kakvu rasvijetu imaš?
Od svijetlosti s prozora nećeš imati ništa.
Zato ti savijetujem da procitaš ovo :

https://forums.vutra.org/obrazovanje/382-cannabis-vrste.html

https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/11065-svjetla-za-uzgoj-tipovi-i-intenzitet.html

https://forums.vutra.org/unutra%9An...roz-unutra%9Anji-uzgoj-%5Bglavna-tema%5D.html

https://forums.vutra.org/problemi-t...a-bolesne-biljke-i-nedostatke-u-prihrani.html

Pa kad to savladaš možeš krenuti dalje

https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/3786-zavr%9Aeni-dnevnici-uzgoja.html
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Joske01 je napisao(la):
Brate gde ja da nadjem taj akcelator. i moze li to nesto slicno da se napravi posto nemam kesa puno sad kod sebe..

meni je ovo najjaca provala koju sam do sada procitao na ovom forumu..........hebote Romeo ...objasni sad covjeku......cuj ovo a svarovski mu nije problem .....hebem ti sudija ma..ku:hehe:
 
12.03.2012
35
32
0
39
Joske01 je napisao(la):
Druze moze jedno pitanje, Danas sam dobio seme marihuane, neznam koja je vrsta seme je od druga koji ima bas kvalitetnu marihuanu i dao mi je seme sa njegovih hedova..Ja sam seme stavio i prekrio maramicom i ovlazio i stavio na saksiju to sam sve lepo uradio, sada sam hteo u stvari da te pitam, kada mi seme pusti klicu, koliko vremenski moram sacekati da biljka izraste 10-ak cm da bih vec mogao da skinem po neki list itd...Saksije drizim u kuci pored prozora uz to imam i reflektore i preranu i super humus zemlju..Ja sam te hteo samo pitati dali znas za koliko poraste da bi mogla da se koristi i koliko dnevno raste..Hvala unapred . Veliki poz ! :)

hehe...aj ti pitaj frenda da ti umjesto tih sjemenki da malo tih hedova s kojeg su došle sjemenke,a pošto su sjemenke sa njegovih hedova nek ti frend uz pljugu i objasni šta se puši i kako se sadi...onako na brzinu....uz pljugu.....:ludak
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Joske oni tebe zezaju... Ti fino pošalji pare na ovaj račun (782317239120) i ja ću ti poslat sup. mol. akcelerator! A ako pare pošalješ odmah uz supermolekularni akcelerator dobit ćeš i 1 uncu swarowski kristalla!!! ponuda traje do isteka zaliha... za sve nuspojave obratite se vašem dileru...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
kakva je ovo piraterija, alooo!
nema dilanja SMA-a bez mog odobrenja, a odobrenje kosta, brate!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ma daj, bolje ga sam napravi, nije to neka nauka
t68ah0.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.