Pozdrav Pomoc oko presadjivanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.06.2021
3
7
3
32
Srbija
Pozdrav imam mnogo pitanja al to cu da citam svuda ovde i svasta samo mi treba pocetni savet sta kako i zasto al ukratko da ne davim mnogo uglavnom pre 2 dana sam primetio da mi izvire iz saksije mala za 24h kunem se iz 1.5 cm do 9-10 cm ide ko luda e sad bukvalno sam zabo u saksiju od cveca i eto je zemlja ne znam koja je al je bila namenski za papriku rasadu ahahah trenutno nemam nista od ikakve opreme pa zato i trazim savet sta ciniti sad kad je vec izasla zao me je da je napustim Sve ostalo kontam da Kontam hahh i kontacu nego sta je najbolje uraditi sada ako neko moze da mi pomogne I molim vas pozurite radte ko Luda
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    353,2 KB · Pregleda: 7
21.06.2021
3
7
3
32
Srbija
Znam da treba da je presadim a sada je i mislim idealno vreme al samo mislim heheh drzim je za sada preko dana u prozoru tako reci na svetlosti i promaji nocu joj za sada ne dajem nista i tu mi treba pomoc sta sad uraditi trenutno njpametnije osim da je bacim
 
21.06.2021
3
7
3
32
Srbija
Nadam se da nisam pogresio i pisao u pogresnom topic-u a ako i jesam molim administratore ako mogu link da daju gde treba A ovo naravno ako ne valja nek se obrise hvala
 
21.06.2021
3
7
3
32
Srbija
I ako mora mentor onda ako nije problem onaj ko je aktivan dosta ovde moze da mi de javi nema potrebe da bir sam verovatno svi pomazete jedni drugima sta dobijem i koga dobijem sve u redu samo da se ore
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
:fuck:
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.074
15.587
358
Stvar je u tome, da kako ti pomoći, kada nisi pročitao, ništa o biljci!?
Može ti se savjetovat, ali čemu, kada ne znaš, osnovne pojmove. Nemoj me krivo shvatiti, ukucaj na YouTubeu, svojim riječima, ako se bojiš, ukucaj presađivanje chillia i dođe na isto, ali opet, da znaš neke osnove, to je 5 sekundi posla....
Za ovaj video, treba 2 minute, a meni, da ti sve to objasnim, trebao bi ispisat cijelu stranu!
Čak i to nije problem, kada bi na kraju, shvatio, sve što se napisalo!
Ovaj video ti je, samo uvod u sve ostalo, ali trebaš krenut od početka, jer Cannabis je dosta osjetljiv na različite zemlje(radi ph vrijednosti, vode), gnojiva u krivo vrijeme, temperaturne razlike, u vegetaciji je poželjna veča vlaga u cvatu, manja.... Vidiš kamo to ide!
Najbolje ti je pročitat, koji dnevnik uzgoja, jer to su privatni growovi od starijih članova. Ne uvijek iskusnih, ali zato sve što sam naučio, večinu sam pobrao, ovdje.... Sad ti je frka, jer je biljka izašla:)
Stavi ju ispod LED sijalice ili štedne žarulje(CFL) , trenutno ti nije bitna ni kelvinaža, ali ona za vegetaciju, mora biti iznad 4000k. To če ti dati vremena, da vidiš jel češ nastavit i uzet opremu, jer ovako ti je to, nepotreban rizik, a za ništa... Većina sjemena iz ulične trave, če ti dati biljku, a ako se zaineresiraš, naručiš si sjeme, po svojoj želji. Uz to, znaš što uzgajaš, jer ulična može biti autoflover ili fotoperiodne, koje na kraju mogu biti muške ili ženske biljke. Zato se kupuje, feminizirano sjeme, koje je u 99.9% slučajeva cura!
Tema če ti, najvjerojatnije na groblje, jer takvih ima previše, a ničemu ne doprinose. Vjeruj mi, nije teško, ali se mora pazit na određene stvari!
Sretno