Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Da vas na pocetku sve pozdravim, pozelim dobro zdravlje i da vam se zahvalim za odlicnu saradnju i pomoc koju neki clanovi nesebicno dijele sa ostalima i to je po meni za veliku pohvalu. :respect: U nazad ovih 6-7 godina ste napisali mnogo, jako dobrih stvari da je to vec sad na nekom vrhunskom nivou bar po strucnosti i sto je najvaznije praksi koju odredjeni forumasi pokazuju!

Ja sam pokrenuo my own first grow zahvaljujuci vama i sve sto sam do sada primjenio pokazalo se jako dobro za ono sto radim.
Imao bih neka pitanja ali..u stvari zanima me onaj dio oko malih bobica nalik sjemenkama, zelene, kao da treba da se otvore (kao pupoljci mali)..., i to na ovoj koja je bila najslabija u startu, ostale jos ne pokazuju nikakve znakove pocetka cvijet...?? Malo se kasnilo sa prebacivanjem..sta se moze. Vecina mi ovih slika ne otvara nista pa se pitam jel' do mene nesto ili je neki problem globalni :read:

Edit: Moze li se ovdje normalno pisati o svemu, pitam zbog sigurnosti, IP adrese i ta cuda...???

Pozdrav :smoke18:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Pozdrav i dobrodosao :)
Inace, za prestavljanje i tak to si trebao ovdje https://vutra.org/forum/14-ko-ste-i-kako-ste-nas-na%C5%A1li/ al, budu valjda to nadlezni prebacili tamo
Sve ovisi sto podrazumijevas pod "pisati o svemu" :p Dok god ne otkrivas previse detalja, sve ce biti ok. Sto se tice IP-a, ne trebas se brinuti zbog toga, vise se brini tko sve zna od tvoje ekipe i kome to pricas (citaj: nikome) ;)
Ako se zelis malo vise osigurat, mozes koristit Tor browser ili npr. Hotspot Shield (vpn).

Ako zelis mogao bi otvoriti dnevnik pa da vidimo tvoj grow :)
 

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
stipe je napisao(la):
Pozdrav i dobrodosao :)
Inace, za prestavljanje i tak to si trebao ovdje https://vutra.org/forum/14-ko-ste-i-kako-ste-nas-na%C5%A1li/ al, budu valjda to nadlezni prebacili tamo
Sve ovisi sto podrazumijevas pod "pisati o svemu" :p Dok god ne otkrivas previse detalja, sve ce biti ok. Sto se tice IP-a, ne trebas se brinuti zbog toga, vise se brini tko sve zna od tvoje ekipe i kome to pricas (citaj: nikome) ;)
Ako se zelis malo vise osigurat, mozes koristit Tor browser ili npr. Hotspot Shield (vpn).

Ako zelis mogao bi otvoriti dnevnik pa da vidimo tvoj grow :)
Hvala! Ne zamjerite mi, dok se malo uhodam..:) Pokusacu da nadjem vremena za dnevnik, a moram i telefon malo bolji uzeti..:) Prvom prilikom cu postaviti dnevnik i malo fotki baciti..vec su oko 130cm ima ih 7...s'tim sto sam ih prebacio relativno kasno na sajt, pocetkom juna..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and CilI
10.09.2014
27
17
0
Pozdrav svima dobri ljudi :)

Pratim ovaj forum od '08, a tek sam sada odlucio da otvorim nalog. Pre godonu dana sam otkrio da bolujem od chronove bolesti, a posto znam da ovde ima ljudi sa istom dijagnozom, dobro mi dodje da se upoznam bolje sa alternativnim lecenjem.
Sto se tice cannabisa, dosta sam naucio sa ovog foruma. Sto o medicini a sto o growu. Za sajt ne znam gde sam cuo, bese to davno. Ali drago mi je da sam vas nasao :). Inace to je to za ovaj post, druzicemo se kroz mnostvo drugih tema ;)