Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.01.2015
19
16
3
Zion
Pozdrav svima, imam 21 godinu i naleteo sam na :vutra: slucajno pre par godina, za vreme od tada do sada sam upoznao magicnu biljku, kada kazem upoznao znaci otkrio veliki broj dobrih i jedinstvenih osobina, sadasnja situacija sa nestasicom, zelja za istrazivanjem boljih biljki i jos mnogo stvari su me motivisale da razmislim o indooru. A ono sto me je najvise motivisalo da svoju zelju pretvorim u volju jeste ovaj forum, tako da za koji dan mozete da ocekujete pocetak rada i novi dnevnik ! :spliff::wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WeedBro and CilI

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Pozdrav i dobrodosao nam. Svakako ti dajem preporuku da pogledas neke od zavrsenih dnevnika uzgoja sa jacinom svijetla odprilike onom koliko ti mislis staviti. Pa pogledas kako su rijesili ventilaciju. velicine saksija i sve ostale stvari. Ukoliko i dalje budes imao pitanja na koja nemas odgovor slobodno pisi nekome u mentorki kutak. ~ Keep Growing and Smile ~
 
09.03.2015
115
232
43
Pozdrav svima.
Evo da se predstavim:
Na Vutra org. sam slučajno naletio još davne 2007.g više se ni nesjećam kako i od tada vas redovito pratim. Moram priznati da sam od tada pročitao "milion" postova i puno toga zanimljivoga naučio. Prvu frulicu sam zapalio 1997. što znači da imam i godina hehe - 45. Iz Hrvatske sam. Prije sam pušio redovito svakodnevo, a sada tu i tamo zapalim sa starom ekipom.
Sada sam osjetio potrebu da se registriram, jer ću uskoro trebati vašu pomoć. Naime, planiram krenuti svoj prvi "indoor" pa bi volio čuti vaše savjete.
Idem sada pogledati gdje bi bilo najbolje postaviti par pitanja u vezi mog grow-a pa se čujemo.
Peace with you!
 

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
Bok!
Umisto da prvo ca triba da napravin je da se predstavin ode, ja odma u "vanjsko uzgajanje" i citaj.
Ugl. Iman 20 godina, splico.
Registrirao san se jos prosle godine ali nisan stigao puno citat ni pratit forum. Ove godine radin svoj prvi out grow zbog medicinskih problema mog brata, sestre i ujca.
Da nama Bog srice, zdravlja i ljubavi, nasin dragim ljubimcima takoder. Aj zivili vi meni jos 100 godina.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran and He-Man