Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
mislim da bi se trebao ponovno predstavit, nije me dugo bilo na forumu, doletio bi tu i tamo ali sam imao ban zbog gluposti koju sam napravio, "odlučio" se ostavit sađenja pa htio na forumu zamijenit sa nekim svu opremu za halu, hehe

uglavnom hir me brzo prošao, a ja i dalje gajim ista naćela i ljubav

pozdrav
 
04.04.2015
56
38
18
Pozdrav,pošto nažalost nesmijem dat svoje osobne informacije,budem nešto napiso,iz Hrvatske sam,jedno selo blizu glavnog grada,sadim za svoje potrebe,nisam bolestan nego volim se malo odvalit a žika mi je najzdravije i najbolje riješenje,pratim forum već 3-4 godine,evo nezz više šta da napišem..Želim vam lijepo vrijeme i masne hedove..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Pozdrav svim vutroljubcima.:spliff: Našao sam vas sasvim slučajno. Prije mjesec sam oblijetao internetom tražeći razlog trenutne krize na odvratnom tržištu u vezi naše drage biljčice. Tako da nabasah i na vas.:let:Žao mi je što prije nisam znao da postojite. Ali eto bolje ikad. :))) Planiram i svoj prvi grow, ali otom potom. U svakom slučaju vi ste me potakli da o tome razmišljam. Dosadili su mi, a i uveliko zgadili lokalni dilingeri. O tome sve znate i ne bih da vas još dodatno perem na ruke. Za sada još učim i prikupljam informacije iz vaših tekstova (da ne bih postavljao glupa pitanja). Drago mi je što sam našao istomišljenike tj. vas.:gled: Peace!
 
09.04.2015
4
3
3
46
pozdrav svima ljudi, novi sam nisam ekspert za kompjutere i tehnologiju al na ovu stranicu sam se morao registrirat kad sam naletio, svaka cast svima i postujte prirodu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo