Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.06.2015
9
1
3
27
Recite jedno zdravo.

Napisite malo o sebi bez previse lokacionih detalja.

Kakva ste osoba, koji vam je hobi i sta vas interesuje.

Sto mislite o napretku marihuane?

Gdje ste nasli nas link?

Ukoliko dolazite sa Googla napisite sta ste ukucali u pretrazivac. Ova informacija nam treba da bismo "popravili" sadrzaj na ulaznim stranicama sajta.

Da nasao sam vas preko google,inace ja pusim od 16 godine i mogu da vam kazem da se nisam ni jednom razboleo sad imam 18 godina.I volim da igram Dotu 2 druge igrice neke i ne igram volim da izadjem sa drustvom na basket i tako dalje
 
24.06.2015
1
2
3
54
Recite jedno zdravo.

Napisite malo o sebi bez previse lokacionih detalja.

Kakva ste osoba, koji vam je hobi i sta vas interesuje.

Sto mislite o napretku marihuane?

Gdje ste nasli nas link?

Ukoliko dolazite sa Googla napisite sta ste ukucali u pretrazivac. Ova informacija nam treba da bismo "popravili" sadrzaj na ulaznim stranicama sajta.
Pa evo da Vas pozdravim iz Splita sam i našla sam Vas preko prijatelja koji su i sami članovi <3
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Samtex and He-Man

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
pozdrav ljudovi..dugo vec znam za ovaj forum,pratim i upijan znanje..iman poprilicno staza u uzivanju svete biljke al totalni sam amater u uzgoju..nedavno sam se i sam odlucija za ovaj hobi tako da su mi informacije na forumu sile ko budali pleska..
sad tek vidim koliko neznam :)
daklem iz Splita sam i iman 2 hobija..bavin se pasima i eto sad iman jednu curicu u boksu za koju se brinem,mazim i pazim i nadam se da ce mi isto tako vratit..nevjerovatno koliko je to zarazno,da mi je zena na rubu da me izbaci iz sobe :) kaze vise si sa ton biljcicom nego sa menom..inace ona nije ljubtelj cak je i protiv toga al meni je eto dopustila da sobu djelim sa njih dvi :D
nadam se da nece bit glupih pitanja sa moje strane i znam da ako mi di zapne da ima tu stvarno ekstra ljudi koji ce pomoc..
eto zivi li mi 100 godina!!
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
lako meni za zenu..iman ja cuvara kraj sebe ko na avataru ;) samo mi problem prestavlja mali terorista u obliku mace nesto joj je mnogo simpaticna biljozica stalno je promatra za ubojitim pogledom hhhh :)