Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.10.2014
56
152
33
29
E ljudi moji mislim da je vrijeme da se i ja predstavim ovdje s obzirom da sam stoner kao i svi vi ovdje.. :D Ugl, da kažem nešto o sebi, živim u Rijeci u Hrvatskoj i nešto što najviše od svega volim je zeljasta materija zvana marijuana. :) Nema mi draže stvari na svijetu od vutrice i ja sam joj vjeran, ne..Svi znamo da mnogi ljudi osuđuju vutru baš radi toga što je mnogima samo prijelaz na jače stvari sto je u većini slučajeva tako,imam puno al stvarno puno prijatelja kojima je to bio prijelaz, al to mi se gadi ;D . Za mene u životu samo VUTRA.
Eto to bi bilo to od mene.. I da imao sam jedan indoor uspjesan grow al nisam napravio dnevnik, tako da cu sl. put obavezno napravit..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
15.12.2015
1
1
3
Da se ukratko i ja predstavim. Dolazim iz jednog mjesta u blizini Zagreba. Na ovaj forum nisam nabasao slučajno na netu, već me je na njega uputio jedan moj prijatelj. S vutrom sam si dobar već nekoliko lijepih godina. Osobno sam uvjeren da bi konzumiranje marihuane trebalo omogućiti svima bez toga da se boje osude svojih bližnjih ili zakona. Moram reći da mi se za sada sviđa ovaj forum te me naveo na to da možda i sam pokušam neki indoor uzgoj. Ako se i odlučim, zasigurno ću potražiti savjete iskusnije ekipe na ovom forumu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
20.12.2015
1
3
3
42
Živili!
Eto, vođen nekim nagonima o sadnji svojih biljki i stvaranju vlastite zalihe, počeo sam googlati o vrstama konoplje i naišao sam na "vutru".
Malo sam promatrao kao gost i brzo sam se zainteresirao, potom i registrirao.
Nemam nikakvog iskustva sa uzgojem, pa će mi sve vaše iskustvo, pokušaji, pogreške,ideje i savjeti dobro pomoći sa mojim budućim vrtnim avanturama.
Nadam se nekoj automatskoj sorti i malom plasteniku za početak.
Inaće slobodan duh, 34g. iz dalje okolice Bjelovara,volim sve što vole mladi, (čak i ono zabranjeno), svjež zrak, prirodu i društvo.
Živili!