Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.06.2016
10
9
3
34
ajde ajde,oću li past gramatiku ??? xD
nemojte mi zamjeriti pravopisne greške jer sam odrasla u zabačenom dijelu lijepe naše di se nije ni u školi (osnovnoj a ni srednjoj) inzistiralo na književnom govoru nego na dijalektu .... al sam ženski zaljubljenik :p

Hvala ekipa na dobrodošlici :*

p.s. samo vi mene ispravite kad treba,no frks
 

baslo

Aktivan Član
03.05.2016
424
1.354
143
dobar dan,eo i ja da se predsatavim iz beograda sam imam 35 godina...upravo grad tuče po treći put u sat vremena9..oliko lupa da mi se macan uplašio...a one jadne (njih 9,mada možda bude i neki mudonja,zato što su iz tiketa)bleje prepuštene svojoj snazi(od 26,06, su out) danas biio obišao super su izgledale posle topiranja...ali moraću i sutra da vidim kako su podnele vremensku nepogodu.
inače volim volim pecanje,i neke online igrice,na jednoj sam operater i tako...što bi se reklo volim sve što delimično vole mladi :) (bez jahanja(hors) i gej zabajevancije))
link sam pronašao kucajući nešto oko uzgajanja kanabisa pa mi iskočilo medju prva tri na guglu vutra org. i onda sam se registrovao itd itd...inače čitam sigurno 2 meseca i mogu reći da mi je mnooogo pomogao forum...jednom sam piknuo seme tipa pop,pa u žardinjeru,pa sam i našao malu biljozu presadio je ali puževi su bili dželati...ali kako više čitam ove moje drage štiti pužomor actara,a i dajem im pola doze npk 8-4-4 + slavol... i jbg izvinte ako saam vas smorio sa ovim mojim uvodom...
pozzz :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Dobrodosao
wlEmoticon-rainbow%25255B2%25255D.png
:D :D
 
25.09.2015
1
5
3
42
Pozdrav svim članovima i osoblju foruma.
Vidim vesela ste družina pa reko da se i ja učlanim.
Imam ponešto iskustva u unutarnjem i vanjskom uzgoju,a i dosta prostora za naučiti nove stvari.
Koliko vidim ima tu kod vas jako puno korisnih i dobrih štiva i čitam ih već neko vrijeme.
Inače dolazim iz Hr,i imam 33 god.
Evo toliko za sada,nadam se dobrom i ugodnom druženju.
Pozdrav ekipica :)
 
24.04.2016
19
50
18
Србија
Pozdrav ljudi,
naišao sam na ovu temu pa da iskuckam dok se kuvam na 35 stepeni :drull: :sun2:
Imam 22 godine živim u Beogradu gde sam i rođen.
Što se tiče vutre varim oko 5 godina a ove godine sam počeo da se cimam i oko uzgoja.
:joint2:
Volim prirodu, pecanje, regaču, dotu, putovanja i naravno džeju :razvaljen::
Živeo sam 10 dina u inostranstvu i ono što mi se najviše svidja od sajta jeste to što okuplja sve nas diskiminisane rastamane bez obzira na nacionalnost. :vutra:

Sve najbolje inca i baslo
poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prešani cvijet

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
poz lisac, dobrodosao. probaj ubuduce odraditi resize fotki tako da fajlovi ne budu veci od 2mb (npr rezolucija 1600x1200), pa upload fotki direkt na forum kad radis update dnevnika
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lisac_bg