Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.06.2008
30
1
0
37
bratski pozdrav svim travoljubima, ja živim na jednom misterioznom mjestu negdje u krugu od sedamdeset km od Zagreba, radim u Zagrebu, počeo sam pušit sa trinaest godina, a ovu stranicu sam našo jer mi je Bog reko; Jakove upiši vutra.org u browser
 

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
pozz svima...dolazim iz zagreba, pušim od 14 godine, još sam mlad, vjerujem jedan od najmlađih ovdje. Na stranicu sam naletio slučajno dok sam se obrazovao na internetu.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
DinkoCentar je napisao(la):
pozz svima...dolazim iz zagreba, pušim od 14 godine, još sam mlad, vjerujem jedan od najmlađih ovdje. Na stranicu sam naletio slučajno dok sam se obrazovao na internetu.

Ako pušiš od 14 ... koliko sad imaš, 13 ? :hehe:

Samo da znaš, 'organizacija' ne podržava bilo kakvu kombinaciju maloljetnika i vutre.
 
09.07.2008
9
0
0
55
Dobar dan. Iz Novog Sada sam, drug free, ups šta ću onda ovde - jednostavno ok ste ekipa i imate dobru vibraciju. Ne duvam iz jednostavnog razloga što ne podnosim duvan, nepušač sam, tako da mi smeta mešanje. Zadnji put sam duvao pre dosta godina, ali baš dosta, tako da sam ja jedan zalutali strejter medju vama :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Moje ime je IVAN i volim pušiti marihuanu
Trenutno ne mogu spavati jer sam spavao danas do negdje 13 sati
Inače volim seksat cvijeće u slobodno vrijeme i baviti se vremeplovom
Majka mi je kalifornijski kukuruz a otac čestiti žitelj-najbolji u svome planinskome selu
Neki dan sam se loptao te me je napao bezglava gršljača. U reakciji na njezin napad hitro sam prosuo gorku vodu iz lavora u kojem perem noge njoj na lice. Ostala je zapanjena i od tada više ne vjeruje u razne proroke i vračare.
 
28.07.2008
4
0
0
34
ewo onda da se predstavim..zahvaljujem prvo na usmjeravanju na pravu temu ili što god već..pozdrav svima....pusa velika...i btw..cura sam...

pozzz
 
ja kliknula na link na blogu veri dir frend ov majn.
tako dosla ovdi.


zainteresovala se za javljanje na forum prvenstveno (i u pocetku samo) zbog primedbe na tekst o dazdevnjacima.

Jerbo volem dazdevnjake.

A i oni mene.

javljam se iz kraja cuvenog po vlaskoj magiji, vesticama, muronjima (vampirima), gandorima na mocne nardile, drekavcima i karakondzulama.


Imate jebeno dobre smajlice, ne mogu da odolim a da ne primetim.

:bananallama: