Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
samo da se prijavim na dužnost i da laude pošaljem svima iz ove organizacije... na forumu sam prisutna zadnjih 3 godine, ali samo kao duh promatrač. onda sam odjednom shvatila da možda imam i ja nešto za reć! inače sam dvadesettrogodišnja dubrovčanka, koja živi i apsolvira u zagrebu, pušim travu od 15 godine i brijem na panteistički diskordijanizam u religijskom smislu.
hvala na pozornosti i hvala šta ste tu i što ste (relativno) normalni, dragi, pametni i nadasve edukativni pojednici
 
24.08.2008
2
0
0
49
alal vera! sajt i forum su svetski, ma bolji!
ja sam iz BG-a trenutno u SU. inace pusim vec 15 god. trazio seme na netu i eto VAS.
bavim se svim, svacim i nicim, a najvaznije mi je da budem sto bolji tata. toliko za sada.
hvala na tolikom VASEM trudu i hvala sto ste tu!!!

ps. legalizacija!!!
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
ekipa you ajs nigrutin in da kuca haha bljee... Daniel iz Dubrovnika u samom dnu HR .Volim zapalit vise nego ista evo pa i dok ovo pisem sam napusen lijepo zagrijan hh.. Uglavnom drama i ponosim se sto sam clan ovako neke organizacije i pozz cijeloj ekipi pizz

P.S - Pusim ima par godina oko 7-8 god imam 21 god i tako pusim na velike kolicine samo me nabava dosta za*ebava jer je dosta ljudi palo u okolici Dubrovnika pozz ekipa:leafblunt::happy031:
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
ajooj

neznam baš kako će ekipa reagirat na to al po meni si još mlad, nadobudan i neiskusan...
bez teških osjećaja braco...

Edit:Ode prije nego je došo...
 
26.10.2008
29
1
3
51
Evo i ja da se prijavim, slucajno naleteh na ovaj sajt trazeci nesto u vezi DMT, vutru konzumiram nekih 15 godina, 94' sam uzgojio jednu sabljiku ali i dalje nisam siguran dali je bila bolja vutra ili woodstock 94' a vutru smo nazvali "jedan dim"!
Vidim fore sa PC manjerkama pa cu probati napraviti slicno, toga bar ima na kile. Inace sam inzinjer elektronike i za mnoge ideje ili resenja sam zahvalan mari.

Pozdrav za ekipu iz ravnog srema!
 
02.11.2008
10
0
0
35
evo da se i ja predstavim.... gerila.....taj nick koristim na vec godinu i nesto na online igricama i forumima pa eto i tu :))
za vas cuo preko frenda prije dugo ali jbg tek sad se regao..... iz pule sam......
upoznavanje s vutrom :maryjane: .....kao i mnogi u prvom srednje :)) naci atkivno dimim 5god :)
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
vidim da ja nista nisam napisao ovdje... mislim da sam za sajt saznao 2006, ugl u vezi gljiva me svasta zanimalo jer sam bio potaknut pricom o gljivama u dalmacij na iskon chatu i onda sma citao sajt dosta dugo..
inace dolazim iz dubrovnika, ne koristim nista drugo osim vutre i vrlo rijetko gljive... sad pocinjem i svoj prvi grow, inace pusim godinu dana tek, konstanto, najveca susa kroz ovo godinu je mozda bila mjesec dana.. vrlo dobar sajt s puno informacija kojeg treba odrzavati jer meni je puno pomogao a i svima ostalima... serem ga sad al pohvale same. :)
 
01.10.2008
5
0
0
43
Pozdrav svima! Prije par mjeseci slucajno dobijem tri biljcice (uletila nepusacka ekipa u stan, ja "pospremim" stol-ostatke od motanja i sve u cvijece iza ledja istresem i zaboravim kad nakon nekog vremena primjetim tri prekrane biljcice:))) i onda da se pobrinem o njima, educiram se na netu i naletim na vas. Sve sto me zanimalo sam nasla ovdje, sajt je veri helpful sto bi rekli jenglezi, ekipa izgleda cool, i nekako se covjek odmah osjeca "ko kod kuce". Uglavnom, super ste i do citanja....
 
01.10.2008
5
0
0
43
P.S. A sto se tice mojih biljcica jednu ubila pri presdjivanju, druge dvije problemi sa razvojem, krzljave, ali uspjele, jedna sigurno musko a druga...jos se nadam. Nema veze, dobra skola...