Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
pozdrav pratim forum godinu i vise tek sada uradio registraciju jel zna neko da objasni zasto ne vidim dnevnike uzgoja i fotografija nema
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Pozz dobrodosao..objasni sta vidis, da bi neko mogao da pomogne. Ja isto nekad nista ne vidim,mozda ipak nesto..ali kad otvorim oci-sve je drugacije ;)
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
ne otvara mi slike,neke dnevnike uzgoja isto ne mogu da vidim salje me na administratora, inace ne razumem se dobro u kompijutere
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
kao prvo dobro nam došao Neo ( you're the One )

kao drugo, dali imaš ispod 18 god. možda si COPPA user.... to ti znači da si isključen iz nekih djelova foruma radi toga jer nisi punoljetan?

ako nije to probaj si pod svoj korisnički račun odabrati opciju WYSIWYG....

kao treće... moguće da nisi potvrdio registraciju, provjeri si mail, trebao bi dobiti jedan link na koji klikneš i onda je sve u redu!

provjeri ove opcije i obavezno napiši dali imaš manje od 18 godina!

pozdrav, i dobro nam došao, još jednom!
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
ma ne radi ponovo proverio nalog sve u redu,registracija je dobra.opet probaoi nista,hvala SID na pomoci

imam vise od 18
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ne vidi temu,samo vidi naslov u drugoj temi koji vodi na tu temu hehe,ako shvačaš:)Za slike neznam al polako,nisan se ni ja snalazio odma.Zaspamasmo i mi al srediče se:)
 
10.12.2010
4
0
1
35
Pozdrav narode. Retko se odlucim da pisem na ovakvim temama na forumima, ali kapiram da cu sa svojima najbolje da se slozim, pa cu i da se zadrzim :D . Beogradjanin, pisac, student, a u slobodno vreme zavarivac.
 
06.06.2010
43
1
0
37
Ma ja se nisam predstavio jer u zadnje vrijeme ne volim sebe baš-baš..sad mi je već krenula psiha nabolje,pozitiva mi se uvlači u tkiva,pa sam se i je došao predstavit.Pratim forum već oko godinu dana,imam 24 godine do prekosutra i uzgajam si medicinsku marihuanu jer patim od raznih fobija i nemira...Gitarist sam i obožavam umjetnost i obnovljivu tehnologiju-tehnologiju budučnosti.Prijatelj sam svima i poštenjačina,pa sam malo skrenuo od silnog forsiranja samog sebe da nikad ne lažem,kradem i sl...a bio sam prisiljen na svašta zbog situacije u kojoj sam se našao.Tako da se predstavljam sad kad mi je um kolko-tolko miran.Uglavnom sam doma i pazim na dijete (moje),ne izlazim ,bojkotiram sustav,novcem se jedva koristim,itd...
U namjeri da ostanem prijatelj svima,odlučio sam saditi svoj gras i nemati više posla sa idiotnim dilerima i svim tim prljavim šljamom.To je moja sudbina i duvat ću dok me ima,jer mi ta biljka pruža malo više nego tablete,ne samo da me liječi nego me i gura kroz život.Nemam šta puno o sebi govorit i pisati,ja sam kao nedovršen,nezreo itd...Nadam se da će mi dobro društvo i ugodan chat pomoći da steknem više samopouzdanja.Hvala prijatelji,osječam se dobrodošao u ovoj virtualnoj raspravi o kreaciji jedne od milijuna enteogenih biljaka.
Vladimir
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Kad obrniš svoje godine...dobiješ moje...još nisam zreo i dovršen...nisam se još predstavio Vutra forumu jer ne znam kako da se opišem...dal' sam kreten,dal' sam duša od čovjeka.................dobro došao :),uživaj u tipkanju jer ovdje nema politike,love,............sama trava :)
A pozitiva koju kažeš da osjećaš se vidi i ovdje.Čini mi se da, do nedavno ti je mali zeleni kvadratić pozitive bio crvene boje.Samo naprijed :thumb:
 
27.12.2010
3
0
0
32
morpheme.blog.hr
Eto i mene. Studentica iz Zagreba, nemam neki predugi staž drogiranja, ali isto tako nisam krelac. Također, imam sranja s leđima i općenito kostima u tijelu i pušenje mi pomaže neusporedivo bolje od drugih sranja koja su mi doktori nudili. Ne sjećam se više kako sam vas našla. Nadam se da će druženje biti ugodno.