Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.09.2005
8
2
0
uh, namucih se sa logovanjem...LionKing sam isto ja ali nisam aktivirao nalog...cekah tri dana mejl za aktivaciju i nista...tako da mozete ga slobodno obrisati...kako sam saznao za vutra.org? pa ne znam tacno vise...sa nekog foruma verovatno...ranije me nije interesovalo sve ovo, pa nisam ni svracao ovde...u polsednje vreme sam prisutan, citam, ucim, upijam, a nikako da se regujem...eto napokon...svaka vam cast za sve, sve ovo ste super odraDIli. samo, sta se desilo sa onim delom o hemijskim drogama? nisam njihov obozavalac, ali mi je bilo prilicno interesantno cuti, tj. procitati, sve ono. upoznati. imam osecaj da jos nesto nedostaje, ali ne znam sta...mozda i ne nedostaje...trip...i tako...jos jednom, svaka cast za trud i sve sto ste uradili da biste ovako nesto postigli...uzdravlje...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa Hemijske droge su bile otvorene da bih bila rasprava koliko su one lose medjutim zatvoreno su posto se ispostavilo da su OK samo jebiga eto glupavi se i umire od njih.

Tako da posto se dosta ljudi nije moglo kontrolisat da ne pise kako im je dobro kad su na ne znam cemu...jebiga ipak mi smo ovdje zbog legalizacije marihuane a posto svi zatucani ljudi misle da vutra vuce ka ostalim hemijskim drogama...morali smo ukinuti taj forum!
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
ja sam isto medju novijima ali vas pratim vec duze zbog korisnih informacija
a kako sam vas nasao...? pa googlanje je zakon ::super
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
ja nisam nov ali se nisam izjasnio oko ovoga ja sam vas naso preko yahoo.com,naime trezio sam neke korisne informacije o gandzi i ovo je stvarno jedinstven sajt na ovim prostorima sa ovom tematikom
 
04.07.2005
9
0
0
eh, pa i ja sam duže vreme veæ ovde, ali me mrzelo da vam pišem ::behehe al eto da poènem malo: naðoh vas preko irie-people.com
 
S

San Pedro de Peyote

Guest
Poslao mi deèko a on æe možda i da mi kaže kako...ja ne bih ni bacanjem pasulja našao ovakvo mesto. Avrame, jer si Avraam ili Abraham? ;)

Od kojeg si Avrama, to pitam?
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
roðak mi reko za ovaj sajt,zanimalo me uzgajanje,al pošto sam ja lin(dvd i cd rom otvaram i zatvaram pomoæu nekog programa na pciju jer mi se neda spustit ruka 20 cm)nisam ništa pisa.
btw. neznam nikoga pa volia bi vas upoznati


HIP-HOP DON`T STOP
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Moj djed iz srbije zvao seAvram... èisto spomenuto.

Kako vaš našo? Ne znam, sluèajno da budem iskren. !~

Potièite na djelovanje a ne na razgovor!
 
03.11.2005
24
1
0
Evo da vam se i ja predstavim. Nadjoh vas na googlu nakon što sam u tražilicu upisao marihuana i cigarete. Naime, mislio sam naæi neke paralele izmeðu ta dva slièna, a opet tako razlièita produkta. I nadjoh vas, negdje pri dnu strane.
Duuuuuuugogodišnji sam "korisnik" i drago mi je kad vidim hrpu istomišljenika na jednom mjestu. Još kad se pridoda i prosvjetiteljska misija ove stranice, stvarno ne vidim zašto se nebi pridružio drugovima na križnom putu, progonjen poput kakvog demona u doba srednjeg vijeka. Ok, malo serem, al sad sam se nadimio finog marokanca i imam vizije ~~
Sve u svemu pozdrav svima i èitamo se još.