Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.10.2012
6
0
0
43
pozdrav svima

Kopajući po netu o izradi ulja nabasah i na vas, pročitao malo tema , pa mi se svidjelo , pa se fino logirao i eto me.
ugl. hrv primorje , kičma trpi sranja već 32 godine , pušilo se puno od 15 - 20 i neke pa se malo stalo sada
rekrecija tu i tamo. tu sam da "malo" proučim uzgoj i izradu ulja ( majka obljela - namjeravam otvoriti temu o tome )
hobija nekog i nemam jer obaveze i posao ubijaju vrijeme za to al i tome ce doci smanjenje ( obaveza nadam se ne i posla :icon_lol: ).
 
20.10.2012
2
0
0
43
Pozz svima
koja god tema, ili info da mi je bila potrebna, tata gugl svaki put daje putokaze prema isto mjestu, pa reko da se regam i naucim vise izmjenim iskustva itd. 26g. ZG-glavni hobi je motorin moj, tu i tamo studiranje nekakvo ;)
 
03.08.2012
19
0
0
29
POzdrav svima ja prvo pitao neke stvari na forumu,pa onda citao i evo sto sam prvo trebao da uradim ja to na kraju :))))Naravno trazio nesto slicno ono odma prvi sajt VUTRA...Srbija-Pomoravlje,18 god,duva se svakih mesec-dva dana(domacica uglavnom ili neki skunk uleti ali retko) a sada se krece i sa prikupljanjem opreme za indoor uzgoj....
 
25.08.2012
5
0
0
38
Pozdrav svima i postovanje prije svega. Iz zg sam, skoro pa ce mi ljeto 30 varim nekih 14g. nekad vise nekad manje i tak. Polako mi je dosta toga svega pa sam nes planiro posadit outdor ili indor makar kad vidim kakva je to nauka i da se paranoiram oko nabavke sjemena polako gubim volju i za time. Svaka cast ekipi koja to sve kuzi i pise dnevnike. Respect!!! 
 
05.06.2012
3
0
0
53
Nemam pametne za pisati, evo našao sam forum preko tražilice, čak sam i kupio "tapatalk" da mogu pratiti , a u životu nisam kupio aplikaciju!
Skupljam opremu i uskoro krećem sa tutankhamonom.
I to je to pozz