Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.01.2006
2
0
0
Zdravo omladino.Nasao sam vas slucajno jer sam negdje procitao link koji me je doveo na ovu stranicu.Nisam se pokajao sto sam dosao.Nadam se da ce tako i ostati.
Pozdrav iz BL!!!
 
03.07.2006
40
1
0
e ja sam vec tu 2 dana al posto mi je ovo prvi forum na kojem sam nisam bas po bontonu postupil... :oops: :oops: eto ja trazim tako gluposti kad ono vi...naravno prek gugla... al ovo s forumom...cista petica :D napokon mogu pitat kaj ocu i kaj me zanima ...zakon :D
 
18.07.2006
41
1
0
Pozdrav ljudi! Svaka cast na sajtu, zakon ste! Ja sam kao i mnogi od vas sasvim slucajno naletio na ovaj sajt. Onako iz dosade ukucah na google ime svoje prve ljubavi i evo sad san tu. Nadam se da cu tu i ostati jos dugo, u dobrom drustvu :banana_rasta:
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
hmmm... da vam kažem da neznam, svi bi znali zašto ;)

Uglavnom, mislim da je preko newsa... ili ne, tražio sam informacije o bunikama. Frend je isprièao kak nije znao kaj uzima i stravièno se urokao da nije znao kaj radi... uglavnom sve nisam vjerovao da se možeš tak urokat od neke biljèice i bit tak lud, a kad ono ... :alien:

Ipak, našao sam jedan kutak koji æu sigurno èešæe posjeæivati... pa èitamo se onda u Unutrašnjem Uzgajanju

kak me ovaj shit odfuro na pisanje :lol:

dakle, odgovor je Google
 
28.07.2006
0
0
0
Pozdrav svima iz Prishtine
dok sam nesto trazio za vutru u intu pronaso
sam vas sajt i mnogo mi se svidja, dobro je uvek kad
govoris o vutri, aktivan sam u ovome 7 godina dobro je nije lose ali ima i problema nije da nema,
interesi su mi untrasnjo uzgajanje, jer vanjska je dosadila
vidimo se

citam u ovaj sajt nekih godinu dana a sad zelim i da pricam
bye bye
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
dobro dosli svi a posebno clan iz Pristine(malo je posetioca sa Kosova)
bas mi je drago