Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.02.2014
0
0
0
30
Hm, pozdrav
Google mi je izbacio ovaj sajt jos prosle godine... trazio sam pomoc oko uzgajanja napolju (vanjskog uzgoja) i izbacilo mi je ovaj sajt gde sam nasao ono sto mi treba, naravno ;) pozz
 
28.04.2013
31
35
18
Evo da i ja kazem nesto,ja sam ja Jeremija,prezivam se Krstic :D Poceo sam malo kasnije da purnjam,sa nekih 18god.Sve je to bilo tu i tamo,nekad i ponekad.Zadnjih 4-5 god sam nabacio poprilicnog staza i kapaciteta.Stigao do vas preko googla gajenje marihuane,iskocili ste prvi i nije mi palo na pamet dalje da trazim a i zasto bi kada ovde ima sveU1 ;) Eto tak
 
04.02.2014
0
0
13
Po preporuci prijatelja sam završio na vutri.org .
Moram reći da ste jedna od najugodnijih ekipa na internetu.
Pozdrav, i do čitanja :)
 
18.01.2014
13
3
3
evo i ja da se predstavim ja sam iz srbije,interesovao sam se za outdoor groow guglao po netu i naleteo na vas i nisam imao potrebe vise da guglam jer sve sto mi je trebalo i interesovalo nasao sam ovde,pa cak i mentora!svaka cast :respect:
 
09.02.2014
1
4
0
32
Vuk pridošlica, perfekcionist otvorenog uma, poluintelektualac i samoprozvani pisac. Nekako uvijek završavao u društvu pušača (od 6. osnovne nadalje) iako jako dugo, većinu života, sam nisam ni taknuo - odnosi se posebno na obične cigarete koje prezirem. Duhan već da, u više navrata, cannabis više od jednom ali nemam mnogo iskustva. Objektivno rečeno, u to dvoje nikad nisam vidio mnogo lošega. Ali to malo što se jesam susretao bilo je u uskome krugu, većinom zapravo u četiri oka ili šest, i nikad nisam morao samostalno nabavljati vlastite zalihe niti sam ih držao (ne brojim čuvanje tuđih! :p). Budući da sam rijetko uplovljavao u te vode, nije bilo potrebe. Zato da teta iz pekare niz cestu dila, ja ne da bih zadnji saznao, ja ne bi uopće saznao! :D

Sad, kako postajem stariji - '91. sam godište ali definitivno i mentalno i vizualno više od toga - i kako mi se igrom slučaja nedavno pružila prilika nakon dugo vremena, odlučio sam malo dublje zaplivati za promjenu, da oformim jasnije mišljenje o stvarima. To, i stoga što sam mnijenja da bi mi moglo biti od koristi... možda, u nekim aspektima. Prelistao sam već pola foruma - da, čak i pravila/ciljeve/itd - ali rekoh zašto da samo pokupim par informacija kad se mogu ukopati (samo sebe, growanje me ne zanima), barem na neko vrijeme ;) Vidjet ćemo šta bude. U svakom slučaju, definitivno sam pronašao mnogo više korisnih stvari negoli sam se nadao. Što još reći? Oprostite ako sam pretjerao s uvodom. To je u mojoj vučjoj prirodi. Takav sam :) Glazba mi je jedan od najvećih izvora inspiracije, i od toga preferiram rock/metal, iako slušam sve što mi se svidi. Dakle od svakodnevice na radiju do ruske klasike. Toliko od Vuka za sada.

Pozdrav iz Zagreba! ;)



p.s. pronašao vutra.org preko Googla, keyword: "forum duhan marihuana pušenje" - nabacao asocijacije :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
:signs046:
2i7bpeg.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
16.04.2013
19
21
3
Pozdrav ljudovi ja iz Srbija nasao sam vas odavno preko "google" ali se nisam reg, resavam da ove godine probam napolju da sadim malo da vidim kako ce to da ispadne pa reko malo da se edukujem ovde.