Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
...sigurno si samo mislila....ta ko ti je to kada previše misliš... ;P....e,da, ja sam ovo našao kada me zanimalo koje žarulje mi trebaju za indoor... ;p
 
02.07.2010
2
0
0
56
cao svima sad sam u slo u erinom kraju
slucajnosam vas našao tražio pecurke a našao srecu haha malo sam razbijen
ok dobri ste sa dosta podataka
 
07.07.2010
7
0
0
30
Ne razumem cemu ovo, samo sam trazila nesto o tome i dosla do ovog sajta.
I vec sam rekla da nemam nameru da probam, tako da se necu "pleziti naopacke" ;)
 
30.07.2010
2
0
0
48
poz ljudi iz ZG..vec vas duze vrijeme pratim posto ovdje ima mnogo korisnih savjeta,pa odlucih da se konacno regam jerbo cu imati par pitanja,nadam se i odgovorima :)
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
958
1.461
163
Welcome
Laie_28.gif
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Evo da i ja ubodem svoj prvi post...nakon mjesec dana bauljanja po forumu, odlucio se regati da i ja mogu ponekad ostaviti svoj otisak u povijesti... XD

Inace iz Slavonije...do sada udarao outdoor, sada polako pripremam svoj prvi profi in...


Nadam se da me nitko ne zna po nicku, a i ako me znate...ne znate... XD


Toliko za pocetak...nadam se ugodnom druzenju... =)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Pozdrav ljudi, dobro nam došli Sekač i Nikola!
@ sekač ja te znam po nicku, ti si onaj sa gvozdenom maskom, Oroku Saki! :icon_lol: - Šreder

uživajte na forumu, očekujemo neke pokazatelje truda, pogotovo od člana Sekach!
 
14.08.2010
1
0
0
32
Haj evribadi xDD

Odskoro sam pocela da slusam Kkn i da konzumiram vutru....Pa sam nesto trazila na internetu...preko google naravno...nesto o marihuani, nasla na vasem sajtu nesto sto mi je bilo zanimljivo...ne secam se tacno sta...I resila da se uclanim...Poslednji forum na kom sam bila je Muzicki forum, pa mi je ovo nesto drugacije...Za sad mi se svidja :))

Ovde mi sve nekako deluje normalno...kao sto i ja sad na to sve gledam...Mozda i previse slobodno ponekad...Ali bas sam danas pricala sa jednom malo starijom osobom koja mi je rekla da smatra ljude koji koriste marihuanu, i ostale vrste droge (svrstava je u teze, sa cim se ne slazem uopste) bolesnim, i da je bolje koristiti alkohol nego to...Volim alkohol ali smatram da je stetniji od vutre...

Ajde da ne smaram previse...Pozdrav svima i nadam se lepom druzenju-dopisivanju sa vama :))
 

rasta9

Aktivan Član
13.08.2010
53
0
0
27
pratim ovaj forum vec par mjeseci i odlucio sam se registrirat zato sto ce mi trabat pomoc oko nekih stvari u vezi uzgoja. Iz zg sam i pocinjem s indoorom sve je spremno jos mi treba sjeme. I nadam se dobrom druzenju na ovom forumu.