Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
59
0
38
evo i Ja novi. Poceo sam grow-at na pustom otočiću i gajim sative.
Kako je sve pocelo...u proljece sam dosao na more i sretnem dobrog prijatelja koji me pita: "Imaš rizlu?"
na što mu ja odgovorih: "imaš šta za pušit?"
Nakon kratke lightice konstatirali smo da se ne isplati jebavat sa poludilerima i lošom robom i poceli growat za osobne potrebe...
Jest da su nam "potrebe" velike, al jbg....

i tako je nastao....https://forums.vutra.org/threads/7266-Prvi-outdoor-na-pustom-otoku
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
dobro nam došli!

provedite se fino i kvalitetno!
slikajte, pišite, raspravljajte...
 
14.08.2010
4
0
0
32
Zdravo jas sum sandra od skopje mnogu mi e milo sto sum clen na ovoj forum premnogu e interesen i korisen se nadevam deka ke iame dobra sorabotka pozzz :)
 
17.08.2010
1
0
0
46
Pozdrav svima... Beograd na liniji...

Muvam se ja ovuda vec neko vreme, pa rekoh ajd' kad sam vec tu i da se registrujem...

Za pocetak, bar tako da podrzim istomisljenike... :sun2:
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Pretapajući se u beskonačnosti molekularne strukturalnosti praiskonske niti vodilje, putujem u oceanu ništavila i istražujem neotkriveno alatom vlastitosti i bezgraničnošću svoje biti kao bića... Bivam na zrncu zvjezdane prašine...želiš li doći? ;)

I like this , od koga je , can I steal it ?

vmvzvd.gif
 
08.09.2010
1
0
0
34
Pozz ljudi, evo nov sam na forumu, iz Hrvatske sam, a odlučio sam se registrirat jer mi se čini da ovdje ima puno istomišljenika, imam 20 god, a prvi put sam zapalio sa 16, no tada je to na početku bila samo zajebancija, vutru sam počeo poštovat tek kada sam ju par tjedana redovito pušio, jednostavno sam primjetio neke stvari koje prije nisam, u svom ponašanju tuđem itd.... kao štp ljudi kažu kada prvi put imaju duhovan trip na LSD-u ili gljivama, sada pokušavam doznat sve više o psihodeličnim drogama i većinu njih probat "DMT je vrhunac"......u svakom slučaju nadam se da će ovo biti ugodno iskustvo,.....
 
09.09.2010
25
2
3
41
Pa pozdrav ekipa!
Da se i ja predstavim, iz Hrvatske sam i aktivno pušim već cca 13 god.
Forum pratim već par god. i već sam skoro zaboravio na njega kad opet naletih!
Već 5 dana samo ćitam sve živo i mrtvo o indoru i dobio sam jebačku volju za uzgojit nešto svoje!
Sjećam se svojih predivnih studentskih dana sa početka milenija kad je pedesetica bila 200-300 kn a ne ko kod današnjih lihvara.....
Sad imam ženu i troje predivne djećice, ali svejedno volim zapalit, i to radim baš sa guštom, a bolje da guštam u svojemu nego da me opletu!
Još jednom pozdrav, i nadam se da ću za Božić zaroštiljat nešto svoje!
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
Posto je red evo da se predstavim...

Zivim u Vojvodini,72-go god.,udata i imam troje dece,zanimanje dizajner.Forum sam trazila i nasla pre 6 m.,zato sto me zanima unutrasnji grow.Sa tim imam jako malo iskustva,za razliku od autdoor varijante.Tokom godina bilo je mnogo lepih primeraka.
Ganju probala sa 16 ,tada sam jos zivela u Deutchland ,druzenje se nastavilo do danas.Naravno bilo je i velikih pauzi u 3 navrata.U mladosti bilo je to dobro sredstvo za zabavu,a sada kao mudrija mogu reci da je odlicna za opustanje od stresa i da se bracni zivot sacuva od monotonije.Naprosto SVETA BILJKA.
By the way,proteklih 6 m. procitala sam skoro sve na forumu ali kao gost.Bila sam skepticna oko reg.,ali posto vidim da ima viseg. forumasa rekoh WTF.
Odusevljena sam forumom !Pohvale administratorima i svim aktivnim clanovima koji su doprineli da Vutra ovako izgleda i ima toliko informacija.
Lepo je videti sto nas ima iz svih krajeva bivse yu,odlicno zbog razmene inf. a i mnogo me podseca na mladost kad niko nije pitao sta si.

toliko od mene ,nadam se lepom druzenju...


Ps.slabo se snalazim na kompu pa nemojte zameriti za event. greske ili pogresno slanje.
moracu da ucenim starije dete da me poduci ako zeli pomoc oko sastava i lektire! :icon_lol: