Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.01.2012
16
2
3
41
Zra'o veseli narode. Da pocnem sa ovoga mjesta,red je red. Jako mnogo vremena je proslo kako sam upoznat sa postojanjem ovoga sajta,guglo sam nesto u vezi omiljene biljke i google mi je ponudio vas.Samo ime mi je bilo vrlo privlacno i klikno sam... Iznenadjen sadrzajem sajta postao sam redovan posjetioc,iskljucivo iz razloga sto sam nalazio sve moguce informacije koje su mi bile potrebne. Moram priznati da mnoge clanove dozivljavam kao poznanike na taj nacin sto sam vas jako puno citao,pratio vaze dnevnike koji su mi bili dostupni. Razlog zasto nisam prije postao clan foruma je taj sto sam vrlo rijetko u mogucnosti biti online,trenutno su poslovne obaveze svedene na minimum pa sam odlucio da to slobodno vrijeme sto je vise moguce provedem ovdje.Razlog je jednostavan,osjecam se duznim nakon toliko pozitivnih stvari koje sam odavdje mazno,godinama vas posmatrajuci kao neki voajer da se sada i aktiviram :icon_lol:
O sebi ne zelim puno na da pricam,vremenom cete vec sami izgraditi misljenje o meni.Al ono ukratko,imam 29 godina veliki sam ljubitelj omiljene nam biljke,kao vrlo mlad sam se upoznao sa carima iste.Tako je to nekako bilo u to vrijemesvi su furali punk,rock,fudbal,zene i vutru... Moram priznati da se od tada do sada i nisam bas puno promjenio..Samo se sada neke stvari rade na potpuno drugi nacin,valjda godine i greske koje smo pravili u istima te lagano dovedu u red.
Pa se citamo kraljevi... :vb_wave:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ajd da kazem i ja nesto forum sam video tako sto sam ukucao par puta u google nesto o unutrasnjem uzgoju

pa sam kasnije nasao zavrsene dnevnike i citao ih.dugo sam razmisljao koliko je bezbedno isigurno da se registrujem ali prelomilo je.

imam 29g. iz SRB sam postalo mi je zanimljivo ovo piskanje po forumu.i dalje neznam koliko je siguran ovaj forum ali od toliko clanova

nisam procitao da je neko imao problem tako da to je to pozdrav.:sun2:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
XxH58Amuc2G64LAAAAAElFTkSuQmCC
XxH58Amuc2G64LAAAAAElFTkSuQmCC
dobrodosli na forumu
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
Evo i ja sam novi :) Iz HRV sam .. Na vasu stranicu sam naisao kad sam god trazio nesto u vezi marihuane :)

Pratim ovaj forum dugo , pa sam se napokon registrirao :) imam 22 g druzim se sa biljkom oko 7 godina ..Pozdrav svima
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.189
188
Brooklyn NY
Welcome i uživaj s nama.....

[video=youtube;sHzPCSilBcM]http://www.youtube.com/watch?v=sHzPCSilBcM[/video]

Make my Bud the Chronic, I wants to get fucked up
Make my shit the Chronic, I gots to fire it up
I want the bomb, I want the Chronic
I gots to get fucked up
Make my Bud the Chronic, before I take it home...
 

woman_teatar

Banned
Banovan
25.01.2012
8
0
0
39
Ej ekipa, pozdrav iz HR, početnica sam pa nemojte biti kritični u savjetima, ne radim uzgoje, eto jednu mary jane za gušt u teglinu, onako kao ukras više.. Pušim dok mi se puši, volim kvalitetu zapalit i filozofirati, opušta me i pomaže mi.
Guglala ovaj forum da se informiram o njezi moje biljčice i naišla na forum, ovdje ima zbilja tonu svega, treba mi poviše vremena da proučim.. Pozz svima!