Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.03.2007
11
0
0
34
dobila preporuku od ortaka :)
inace,super vam je odradjen sajt,prosto odise kreativnoscu i inspiracijom:sun2:

kako to da niko ne obara sajt,ili kako se to vec kaze...?
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Pozdrav i dobrodosla.

BTW

Zasto bi ga neko "obarao"? Mislim znam da ima fanatika ispranih mozgova koji bi to zeljeli, ali njihovo znanje o racunalnim sustavima je jednako njihovom znanju o marihuani "to sotonino djelo" tako da smo od njih sigurni. Uostalom nisu ni admini sisali vesla do sada, valjda imaju neko znanje o SIKJURITIJU ako su se vec upustili u izradu ovakvog sajta. Ako mozda mislis na "legalno obaranje" sajta od ruke zakona, nemaju ga zasto "obarati" jer se vutra.org ne bavi ilegalnim radnjama nego pruzanjem prave informacije ljudima a to je, (cak i u ovim nasim drzavama) legalno :punch:
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
b r a i n c h i p je napisao(la):
Pozdrav i dobrodosla.

BTW

Zasto bi ga neko "obarao"? Mislim znam da ima fanatika ispranih mozgova koji bi to zeljeli, ali njihovo znanje o racunalnim sustavima je jednako njihovom znanju o marihuani "to sotonino djelo" tako da smo od njih sigurni. Uostalom nisu ni admini sisali vesla do sada, valjda imaju neko znanje o SIKJURITIJU ako su se vec upustili u izradu ovakvog sajta. Ako mozda mislis na "legalno obaranje" sajta od ruke zakona, nemaju ga zasto "obarati" jer se vutra.org ne bavi ilegalnim radnjama nego pruzanjem prave informacije ljudima a to je, (cak i u ovim nasim drzavama) legalno :punch:

Sto se tice tog obaranja stranice da kazem koju pametnu nadam se.

Ovako ovu stranicu mogu oboriti hackeri i samo hackeri, zakon ovdje nemoze nista jer www nije u nicijem posjedu, nisam pravnik pa nisam upucen, fala bogu databaze postoji i vjerujem da backup rade svakodnevno administratori sitea u slucaju ako dodje do pada site-a. Sto se tice hackera vjerujem da ih ovo neinteresira osim pojedinaca neki jer uvijek postoje pojedinci :D, upoznat sam sa obaranjem stranica tako da znam mane svakog foruma (gallery ili php nuke i tako tih gotovih stranica). Sto se tice samog tog da bi zakon oborio site iako nevjerujem da mogu, ali ako se to desi jednostavno u holandiji se kupi host prostor koja odobrava uzgoj marihuane i ima zakonon zasiticene stvari koje se povezuju sa tim tako da je forum lako premjestiti tamo sa vec postojecom domenom org i onda ni CIA ni FBI nemogu nista. Jedinooni imaju pravo da uklone stranice koje imaju nekorektan sadrzaj na sebi!

Eto toliko od mene!

A nasao sam vas google majka slucajno gledo o vutri nesto a bio sam naduvan pa nisam napisao marihuana nego vutra i gruhno na pretrago kad ono prva pa zensko odma :D vutra.org
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Rasta_Man je napisao(la):
Sto se tice tog obaranja stranice da kazem koju pametnu nadam se.

Ovako ovu stranicu mogu oboriti hackeri i samo hackeri, zakon ovdje nemoze nista jer www nije u nicijem posjedu, nisam pravnik pa nisam upucen, fala bogu databaze postoji i vjerujem da backup rade svakodnevno administratori sitea u slucaju ako dodje do pada site-a. Sto se tice hackera vjerujem da ih ovo neinteresira osim pojedinaca neki jer uvijek postoje pojedinci :D, upoznat sam sa obaranjem stranica tako da znam mane svakog foruma (gallery ili php nuke i tako tih gotovih stranica). Sto se tice samog tog da bi zakon oborio site iako nevjerujem da mogu, ali ako se to desi jednostavno u holandiji se kupi host prostor koja odobrava uzgoj marihuane i ima zakonon zasiticene stvari koje se povezuju sa tim tako da je forum lako premjestiti tamo sa vec postojecom domenom org i onda ni CIA ni FBI nemogu nista. Jedinooni imaju pravo da uklone stranice koje imaju nekorektan sadrzaj na sebi!


Pa nije bas lako oborit ovaj forum a i ako neko hoce da se muchi i gubi sate svoga vremena neka izvoli meni treba 15 minuta sve da vratim kako je bilo tako da ne vidim zasto bi to neko radio kad server admin je moj prijatelj i samo uradimo povracaj cjelog sajta.


A sto se tice zakonskog obaranja to nema sanse jer mi se ne bavimo nicim nezakonitim. Overgrow.com je pao zato sto su bili pohlepni i sami prodavali sjemenke. Sve su im uzeli i ipove svih korisnika pokupili. Ma uzas...sto se nas tice bilo bi nezakonito da nas neko zakonito obori :--)
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Nisi ti mene skonto :D. Kolo vidim da si ti to skontao kao da ja navijam za to da se srusi, ne totalno suprotno, samo navodim sta bi se moglo destiti i primjere kako bi se to moglo desiti, morate svatiti da mi jos uvijek iako smo sada podjeljeni zivimo u istoj drzavi samo razdjeljena, ako si gledao film profesionalac koji mi je legendaran onda me svatas o cemu pricam, jer ovi nasi nejebu privatnost ni 2% posto :/
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ma skonto sam ja tebe znam da nisi mislio da si za rusenje nego ipak gdje god da zivjeli i dalje postoje sudovi i zakoni i ne moze mene neko nesto optuziti ako nije nekakav zakon iza svega toga niti mogu upotrijebiti dokaze koji su nezakonito dobavljeni. Pa nije niko siso vesla i postoje veze i ljudi i prijatelji i mediji brzo se dodje do uticajnih licnosti kad nesto nije u redu. Ja iskreno nisam prekrsio nijedan zakon a posto ne uzgajam ganju stvarno ne vidim zasto bi se neko smarao sa mnom...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
ako budete davali nekom moj ip adress javi mi da sklonim svoj harem sa 4 zene iz podruma, a ovu jednu sto imam u spavacoj sobi cu ostaviti. jebiga za nju imam papire.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
mr.skunk je napisao(la):
ako budete davali nekom moj ip adress javi mi da sklonim svoj harem sa 4 zene iz podruma, a ovu jednu sto imam u spavacoj sobi cu ostaviti. jebiga za nju imam papire.

Eeee, da te ove cetiri u podrumu vide sta si napiso, naljutile bi se... nemos tako:assshaking:
 
20.04.2007
4
0
0
36
I ja sam ovdje stigla preko googla, iako sam i prije pomalo zujala ovuda, eto tek sad sam se odlučila priključit na ovo zanimljivo mjesto, jer u zadnje vrijeme oko mene je veoma malo ljudi koji puše pa sam se osjećala usamljeno po pitanju osjećaja koje gajim prema travici...
 
21.04.2007
6
0
0
40
Ja sam od kud Nis. Naso sam vas lako. Reko mi onaj diler moj, jebo mu pas mater, Dao mi neke granjke nikakve, bas sam izgoreo grlo, a nista mi nije. Eto. To mu dodje tako.