Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.05.2007
2
0
0
41
Naša san vas odavno,ali evo danas me nešto nagnalo da se registriran!Sve u svemu super sajt sa puno korisnih informacija,pozdrav iz Splita:sick:
 
05.02.2007
19
5
0
35
Ja sam iz Crne Gore, tačnije iz njenog najljepšeg dijela ' Boke Kotorske. :sun2:
Čitam vas poodavno, uglavnom vezano za vanjski uzgoj, pa reko da se uključim malo i u rad foruma.

Jah bless. :maryjane:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Prijatelj mi reka da je slucajno naletia na dobru stranicu o dimu prije nekih 4 tjedna, i evo me totalno zaintrigiran ljudima i informacijama s foruma vec sam "sagradia" vrhunski grow box i male biljcice vec rastu a meni dusa buja od srice:heartbeat: . ::ma zakon::
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Prijatelj mi reka da je slucajno naletia na dobru stranicu o dimu prije nekih 4 tjedna, i evo me totalno zaintrigiran ljudima i informacijama s foruma vec sam "sagradia" vrhunski grow box i male biljcice vec rastu a meni dusa buja od srice:heartbeat: . ::ma zakon::
 
10.06.2007
5
0
0
51
s kumom sam pricala o K2,
pa sam guglala nesto o vutrici da nadjem josh sorti..kad
eto vas...
i dugo sam vas samo citala, al' rekoh aj da se zvanicno pridruzim, mada nemam nis' pametno da kazem :)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dobro nam došli svi !

leklerk za godinu ne da ćeš imati šta pametno da kažeš,već ćeš moći da predaješ na poljoprivrednom :))
 
15.06.2007
6
0
0
43
Posto ne znam gdje sa pisem ovo sto zelim,pisacu ovdje:)
Registrovao sam se prije par dana,ali mi je izbrisan profil(nick Maglaj).Da li mi administratori mogu odgovoriti zasto to?
To je jedno.Drugo je to da vam je stranica extra i nije mi jasno kako prije nisam naletio na nju. Volim te divne biljke i vi ste mi dragi zato sto ste protiv hemije!Dva prijatelja su mi mrtva zbog heroina i mrzim hemije.Priroda je zakon!Sad cu otici u galeriju i postaviti neke slike pa mi odgovorite i tamo,a i ovdje u vezi brisanja profila.
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
lega mi je rekao za stranicu jos prije par godina
i posjecivao sam vas kad sam od zatrebao neku pomoc pa sam citao u uputama kak sve treba radit i stvarno mi je pomoglo , hvala
i tako sam se odlucio registrirat i postat jedan od vutra clanova :)