Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
dobro došli svi novi članovi

gandja@ ja ti nisam brisao a sumnjam da ostali takodje-proverit ču sta je bilo...Zar nije Maglaj grad u BIH-stvarno ne znam sto bi to kome smetalo...
dobro dosao
 
13.07.2007
4
1
0
38
Ewo danas sam se ubijao od dosade, nikako da se nakanim da uchim, te sam skidao neku muziku. U momentu praznog hoda ukucao sam "var na kosovu" i link me je odveo na yutube. E na toj stranici sam negde prochitao vutra.org
Odmah sam posetio ovaj sajt i nauchio neshto o konoplji (hvala vam, neshto sam vec znao, naime zivim u Podunavlju 20km uzvodno od Beograda. U ovom kraju se nekada uzgajala industrijska konoplja za koju sam ja u mladjim danima mislio da "radi" jer i dan danas nice ko blesava u njivama, a narocito u kukuruzu i jos ponegde. A onda su mi "starosedeoci" rekli da je se bash u Podunavlju nekada uzgajala industrijska konoplja u velikim kolicinama. Eto)
Sada se zadovoljno cerim :)
 
18.07.2007
3
0
0
41
pozz ekipa ,, kao sto sam vec rekao trazio put za amsterdam najjeftiniji i bacio mi link od vas i morao sam se regat

sve najbolje o forumu ,,, smoke weeeeeeeeeeeeeeeeeed every day
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
nešto sam googlao i tako došao do ove predivne stranice... još malo da se ufuram i možda krenem u sadnju...
 
18.07.2007
5
0
0
47
google is my friend
joint.gif
 
18.08.2007
11
0
0
61
Heya narod,
Dobio dsam vase url preko negi drug kad sam bio na odmor.
Kazem unapred da neznam da kudcam kako treba.
Moderator sam kod wietforum.nl i gajem u moia bastu u Holandia. Tai godina gajem 5 bilke "Double fun".
 
24.08.2007
3
0
0
39
Meni je rekao frend za sajt i mogu vam reci da sam jako odusevljen.Stvarno puno korisnih informacija o svemu.Samo mi nije jasno ono s zabama, ali ostalo je za 10.