Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
nisam nov a i nemam potrebe predstavljati se, ali sta htedoh reci, ovo je jedan od retkih pravih oldskul foruma koji je preziveo viralizacije tipa fb tweet insta blogovi... prosto budi nostalgiju, jedino sto je usko specijalizovan, mada ima podforuma, ali tamo niko ne ide :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero and Tarzan

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
dobro došao na forum Gade

za početak pročitaj malo pravilnik,šta,gdje i kako se piše na forumu... onda idu pitanja i odgovori

nemoj da moramo premještati postove na adekvatna mjesta
 
19.04.2015
8
2
3
53
Evo vidim da ste me premjestili na ovu temu da se pradstavim.
Neznan kako poćet:D Kao šta se vidi dalmatinac sazna sam za Vas preko gugla normalno,a sta sam ukuca pojma neman.Uglavnom početnik u uzgoju i pratim vec neko vrime Vaše teme pa se odlućija pridružit i nadam se da ne smetam:(
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
ne valja ti plan :D
no da ne spamamo više ovu temu,predstavio si se i tako to .... idemo dalje,čitanje,učenje,pitanja
tako nekim redom :)
 
15.03.2012
7
13
3
38
hej svima. ja sam dugogodišnja ljubiteljica vuljice. ona mi je najdraži hobi i lijek za ovaj prokleti život :D voljela bih si napokon uzgojiti svoju, da ne moram imati posla s debosima i mafijom, a i nekako mi je finija kad znam u čijim rukama je odrasla :) za sajt sam saznala još pred par godina, preko frendova, ponekad bih navratila pasti oči na uspješnim growovima, ali evo sad se nadam da ću moći i pridonijeti zajednici, pa makar kojim slikicom svojih beba ;)