Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
smiley-signs046.gif
 
18.05.2015
10
22
3
Gdje zmajevi obitavaju
voZdra svima!
Moje ime je Gremlin i ne smijem dolaziti u kontakt s vodom i jesti iza ponoći.
Lokacijski sam pozicioniran negdje uz rijeku Savu, kanabis konzumiram rekreacijski nešto manje od 10 godina i mislim da nema korisnijeg načina za ubiti slobodno vrijeme.
Marihuanu sam pokušao uzgojiti više puta, ali nikada uspješno jer sam u dosta lošoj financijskoj situaciji od kada znam za sebe te se zbog učestalog preseljavanja nisam mogao istinski posvetiti biljci, no nadam se da će se to u skorijem roku promijeniti.
Hobiji su mi : čitanje (ponajviše Stephena Kinga), stvaranje entomološke zbirke (da, skupljam mrtve bube - jebiga svaka budala svoje veselje ima), voćarstvo i povrtlarstvo (za sad uspješno uzgajam sve vrste legalnog povrća).

Ovaj forum pratim već duže vrijeme, imao sam registriran korisnički račun, ali nisam ga koristio te sam odlučio napraviti novi i postati aktivan član ovog bogom danog kolektiva u svrhu poboljšanja samoga sebe i svojih vještina.

Toliko od mene, uzdravlje! :sun2:
 
11.11.2010
7
7
3
Poduze vreme lutam po forumu o growanju, pa bih bio red da bacim podrav ljubavi.. Inace bavim se vocarstvom, nekako mi se zivot prebacio na poljoprivredu. Dzeju pusim oko 6-7 godina, a o growanju ucim vec oko 2i po godine. Ako Bog da bice neke kintice da se odradi grow za 2-3 meseca.