Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.09.2007
30
48
18
kauč
Pozdrav,

našao sam vas prije nekoliko godina preko googla, u zadnje vrijeme dosta čitam i učim kako bi samostalno nešto uzgojio za svoje potrebe naravno.
Inače sam veliki ljubitelj Cannabisa, nisam nikada razmišljao o uzgoju ali nestašica i svakojaki dilkani koje moram probaviti svaki put kada mi se dimi su me potakli na to.

pozz svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and Tarzan
11.06.2015
9
19
3
124
Pozdrav svima :vozdra: Evo ja sam jedna mala ambiciozna :love2: i pokusavam napraviti svoj prvi grow :) Inace sam iz HR .


I imam par pitanja posto nisam nikakva elektronicarka niti se u to razumijem pa da mi malo u grubo obijasnite. Citala sam malo kako i sta al sam se pogubila pa ako ko moze pomoc sa nekim nacrtom koji bi mogla i ja da razumin :whato:: mada ... ili da mi se neko iskusniji javi na pp.
Kupila sam svijetlo,podpaljivac i prigusnicu a sada ne znam kako sta da spojim. Evo link ako sam ispravno i to odradila :lol: s172.photobucket.com/user/xnibiru2/library/Light?sort=3&page=1
 
Poslednja izmena:
11.06.2015
9
19
3
124
Hvala hvala na dobrodoslici :love2: Ma sumnjam da ce mene tko pronaci po slici slabo se ista vidi a ionako nam je lito doslo pa sam malo u litnom izdanju:sun2: Evo gledala sam gore navedeni link i malo jos njuskala po netu i ajmo rec da sam sklopila to ovako nadam se da je isparavno spojeno a ako nije molim neki reply ili na pp da nebi sta zaj***** il zapalila stan :upiii: Inace crna zica je plus a zuta minus. I jedno jos pitanje dali mi treba mozda i kondezator ili su svjetlo prigusnica i propaljivac gotova stvar. http://s172.photobucket.com/user/xnibiru2/media/Done/20150611_222531_zpssv3vndjh.jpg.html?sort=3&o=0