Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

swaziland

Banned
Banovan
14.02.2016
39
8
8
41
zdravo svima. vec neko vreme pratim forum po malo onako kao gost. stvarno svaka vam cast, ovde ima ogromna kolicina znanja i isto toliko dobrih ljudi koji rado pomazu pocetnicima koji bi da odgaje nesto za sebe. sve pohvale!
e da kazem nesto malo o sebi. dolazim iz Srbije, imam 33 godine, normalan sam porodican covek, zaljubljenik u prirodu. gajm od svoje 15te godine, sto znaci da sada cekam punoletsvo u gajenju :)) svo to vreme po savetu mog tadasnjeg i sadasnjeg prijatelja iskljucivo za sopstvene potrebe, nekad napolju nekad pod lampama do sada iskljucivo sve domacice, posadim 10ak pa dok otpadnu muzjaci ostane 5 6 jedne godine cak 9 :)) mada se nadam da cu ove godine konacno skupiti para i hrabrosti da nabavim kvalitetno seme verovatno neki autoflower, svaki savet dobrodosao.
poceo sam da gajim i koristim jer imam anksioznost depresiju povremene psihoze i jak misicni spazam, da znate kod saveta za izbor sorte.
hvala vam na prijemu na forum, trudicu se da pomognem mojim skromnim znanjem
 

bab

13.02.2016
11
21
3
Pozdrav
Vec nekoliko puta sam trazeci nesto o zdravlju, naletjela na ovaj forum. Sad je stvar ozbiljna, pa sam se i registrirala. Vidim da je forum pun znanja, savjeta, iskustava i dobrih ljudi spremnih pomoci. Hvala na prihvatu i nadam se ugodnom druzenju :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
normalan sam porodican covek
imam anksioznost depresiju povremene psihoze i jak misicni spazam
nasmeja me zemljak, i dobrodosao. ovo je taman opis normalnog coveka u srbiji, nisi puno omanuo, jedino te povremene psihoze ... mozda su to pre neke manifestacije neuroze, psihoze su dublja prica, al opet, ti najbolje znas. samo u kontekstu izbora sorti bitno je sta je :)
@bab, dobrodosla. o cemu se radi
Sad je stvar ozbiljna
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bab and swaziland

swaziland

Banned
Banovan
14.02.2016
39
8
8
41
powerseed, drago mi je da sam u ovim sivim vremenima nekome izmamio osmeh na lice, danas je to veliki uspeh. hvala vam na dobrodoslici. tyrudicu se da budem dostojan privilegije koja mi je pruzena jer ja smatram da je pripadnost ovako necemu poput vutra orga privilegija a ne pravo. i treba biti dostojan i zxasluziti tu privilegiju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

bab

13.02.2016
11
21
3
Hvala na dobrodoslici
@PowerSeed prijateljica koja mi je kao sestra rodjena ima rak debelog crijeva s meta na jetri. Otvorit cu temu na medicini pa cu tamo detaljnije. A posto ce nam trebati podosta ulja, bit ce red nesto i zasaditi. Tako da cu puno biti tu, puno citati, a sigurno i imati tonu pitanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
09.02.2016
5
5
3
39
Pozdrav svima.
Prvenstveno sam trazio nove nacine koristenja trave.slucajno nabasao na forum.registrirao se i otvorili mi se novi vidiciozbiljno sam se zainteresirao za mini indor tako da ce biti pitanja.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
stari nacini koricsenja trave su vec toliko zastareli da nam novi clanovi dolaze tragajuci za novim nacinima koriscenja iste... i onda im se prosire vidici.... sto bi rekla sensi*jana, nice. dobrodosao i drago mi je ako su novi vidici ozbiljno u igri ;)
 
09.02.2016
5
5
3
39
Hvala na dobrodoslici.Mozda sam se malo krivo izrazio sa novim nacinima:).Iskreno blage veze nisam imao ni o vrstama niti o uzgoju.(nemam jos uvijek).Prvi susret tamo u srednjoj pa povremeno kroz vojsku.Od tada je bilo 11 god bez i jednog dima.Nedavno sam opet poceo pusiti.Mozda zbog zamijene za alkohol s kojim sam imao problema ili zivotnih stresova.Ok,to nije rijesenje al meni je pomoglo.Sad na to gledam malo drugcije pa nakon svega htijeo bih nesto sam uzgojit jer mi se nesvidja ni cijena ni kvaliteta onoga sto se nudi na ulici.eto ukratko.:D
 
07.05.2015
52
77
18
34
Posle godinu dana i jednog izguranog dnevnika, nabasao sam i ovde... sto sam ovde? jako diskutabilno, ulica je cudo, posle 10+ godina po svim njenim coskovima shvatio sam da ko god ima posla s one strane zakona, mora kad-kad nesto da otpeva a bogami i odsvira. Vutru sam poceo da konzumiram u drugoj srednje i od tad sam napravio par pauza od 1-2 godine. Poslednja pauza mi je posluzila za preracunavanje, a upravo i zbog racunice sam prestao, jer ako ovde hoces da priustis sebi vutru ili moras biti jako bogat, ili da predjes na onu stranu zakona... prvo nisam-drugo necu, tako da jedina opcija je da sam sebi pravim proizvod. odavno sam poceo da se informisem, po jutjubu i googlu sta i kako, i neku osnovu sam imao u glavi, ali me je kocilo 3 godine robije za jednu biljku (koliko se dobija u proseku ovde u Srbiji ako te uhvate), prosle godine skupim muda i krenem, i mogu vam reci jedine bolje stvari u zivotu od sadjenja su mi familija, 3 drugara, nekoliko devojaka,i jedan poseban EXIT,.... eto tolko mogu da vam kazem, mozda nije nesto, al ja bolju pricu nemam :D
 

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
428
63
dražesan forum, dospio sam ovamo preko komentara na jednom jubito videu, stvarno mogu reći da svašta nešto tu ima, čitaću i dalje ako budem imao pitanja pitaću
 
28.04.2009
106
144
43
38
Pozdrav zeleni ljudi! Pronasao sam vas tako sto sam trazio zakon o Meri Dzejn posto mi je ortak bezveze pao za omogucavanje prostorija za konzumiranje narkotika, hvala bogu prosao je bez resetaka. Muzicar sam, sviram gitaru,kontrabas sa gudalom i bez, pomalo klavir. Bavim se fotografisanjem, mikologijom/gljivarstvom i ribolovom. Obozavam Dotu :) Clan sam od 2009. No do 2014. sam bio voajer dok nisam resio da napravim svoj prvi out grow u kojem mi je @CilI dosta pomogao iako svaku njegovu trecu rec ne razumem xD Grow nije bio uspesan zbog poplava, RIP Kalashnikova :plac: Toliko vas dugo citam da vecinu clanova dozivljavam kao rodbinu ili bliske prijatelje iako vas ne znam. Prijatno sam iznenadjen koliko dobrih ljudi ovde ima da mislim da marihuanu ne moze svako da pusi vec odabrani ljudi. Bio sam administrator na mnogim serverima kao i na irc Krstarici i svuda su Admini i moderatori sonje i bahati a ovde je sasvim drugacije, dokaz da "cin" neke ljude ne pretvara u idiote vec ostaju dobri i trude se da budu bolji i korisniji. Pozdrav @CilI , @PowerSeed @L0oD @No Joke sa kojima imam par reci ali ih dosta dugo citam da znam da su retko dobri ljudi i za koje znam da ce mi sigurno pomoci da napravim najbolji grow i dnevnik na ovom megasuper forumu! Znam da mnogo pricam i pisem ali to sam ja :) Takav sam i uzivo. Zdr
 
24.02.2016
5
3
3
32
Ovde ima svega meni zanimljivog a ponajvise o gandzi zbog koje sam prvenstveno dosao ovde jer imam zelju da postanem grower. Pozdrav dobrim i zelenim ljudima. :D
WEED IS ALL WE NEED!!!