Prehlada, temperatura, grlobolja i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e bas to flomić(tak sam ja zvao flomaster kad sam bio mali) s velikom temperaturom bilo kakav dim uvuc cigare frule duhana (jedino nisam na nargilu probo) je odvratno. ja i kad sam prestajo pusit (cigare) to mi je "pomoglo" jer je stvarno odvratno zapalit bilo sta kad imas temp preko 28 i sam te modje sje...
 
04.01.2014
1
0
0
Dokazanoo! 100% liječi prehladu i gripu ubrzano nego inace.Juče nisam mogao disati,kasljanje,kihanje,glavobolja.Znate vec kakvi problemi nastaju uz jaku prehladu.Jučer sam ispušio 4 flaše i 3 đoje danas sam zdraviji nego ikad,samo da kažem derite ljudi ako vam vec prija.Stvarno je lijek. :D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ukoliko te grlo boli i kasljes onda pusenje marihuane definitivno nije lijek nego moze samo produziti bolest kaslja. Sto vise kasljes to ti je imunitet slabiji te ti treba duze da se izboris. Predlazem selen i propolis. Meni se pokazalo ako adekvatan dizac imuniteta koji jedini moze da se izbori sa virusima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
2 puta sam se prehladio poštenski od jeseni pa na ovamo ... jednom je palo na vikend,drugi puta sam bio na godišnjem,...pa sam mogao paliti po jedan joint, mala rizla navečer.
Gripa ili prehlada je trajala koliko je trajala u prosjeku koliko i traje... ali su mi 2 sata hay olakšala tegobe koje prate tu bolešćuru...kad oči nemoš držati otvorene i dišeš na 'škrge'.
Kad god sam zapalio joint,progledao sam i počeo disati ne baš punim plućima ali daleko više nego prije pljuge.
Ta dva sata sam uglavnom provodio na vutra forumu :D
Stay Hay :leafblunt:
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Meni provereno na pajp ili bong cisti pluca. I to posebno kad kasljam a ne mogu da iskasljam to sto me zeza. E sad da li stvarno procisti slajm ili ga samo zalepi za pluca... u svakom slucaju lakse disem i lakse prehladu podnesem :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
ako ti pase zapali, ja zapalim kad me popusti temperatura, ipak nemogu dok sam vezan uz krevet ili ako mi je grlo bas upaljeno onda samo smeta
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Opet :(
Prije mjesec i kusur sam bio prehladjen dobrano.
Evo opet ovih dana me steglo.Jucer i prekjucer je spica.Oci,nos...klasika.Ovaj puta me bolilo i grlo i pluca i ledja i vrat.
Ovaj puta bas testiram utjecaj marihuane na ovo moje trenutno stanje.
Pluca me bole toliko da ne pusim duvan.Tocnije...samo par cigara dnevno.Uglavnom nakon cigare se osjecam jos gore.
Nakon sto zapalim joint...bol u plucima nestaje u potpunosti.Nekako,kao da progledam i lakse disem.Nakon prestanka djelovanja marihuane...simptomi prehlade se vracaju.Uglavnom,trenutno je ok.
:banana_rasta: info-a radi.Zapaljen auto Tutankhamon.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Evo da ne opisujem ovo sto je VenloNL zadnje napisao tako se bas sad i ja osecam, ali idem sad da zapalim orange bud pa cu da vam kazem sutra pomaze li.. bas cu testiram pa javim :)

EDIT: Sinoc sam to zdimio i pre sat vremena se probudio, ljudi novi sam covek, jednostavno izlecilo mi prehladu i osecam se poptuno svez, jos malo ali jako malo nos curka al skoro da nista nije, uglavnom orange bud sam dimio 95% weed i 5 % duvana, prodisao sam, hvala vam od sad pa nadalje samo ovako se lecim :)
 
Poslednja izmena: