Presadivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
preseli ih u ruksaku ujutro.ali najbolje pocekaj jos barem 2 tjedna da malo ojacaju jer ces izkubit te male vani brzo ,naime krtovi,poljski mis i puzevi jedu tako male biljke,ili ih barem zastiti nekako,ja sam nasao samo stabiljke od mojih 12 od 24 biljaka,al ok je sad jer ove sta su citave su sada vec dovoljno jake. be cool
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
preseli ih u ruksaku ujutro.ali najbolje pocekaj jos barem 2 tjedna da malo ojacaju jer ces izkubit te male vani brzo ,naime krtovi,poljski mis i puzevi jedu tako male biljke,ili ih barem zastiti nekako,ja sam nasao samo stabiljke od mojih 12 od 24 biljaka,al ok je sad jer ove sta su citave su sada vec dovoljno jake. be cool
 
22.02.2010
4
0
0
42
Ja sam prosle godine otiso navecer posadit na pripremjeni teren normalno zapalio babalu i jedva sam naso mjesto ijako sam poznavo teren zamalo sam se izgubio u sumici jedva se ziv vatio jer sam iso s jebenim biciklom.
Po jebenom mraku je sve totalno drukcije zato sam odlucijo nikad vise navecer sada samo u ranu zoru prije svitanja prije ovih traktorasa i ostalih ljudi netreba biti ljen pa se neustat rano jer samo jednom moras ustat za ove predivne biljcice.:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
ja isto se vozam sa jebenim biciklom,po mraku je jebeno znam,bio sam jedanput i vise nikad i to naduvan ko sajla :OO