Prison break - "Zakon braće"

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Splitsko dite

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
4
0
32
ne možeš mi to radit...stari čekam ekipu da odgleda još par epizoda pa da skupa pogledamo zadnje dvije...
prenapeta mi i i draga serija...
i ti mi sad kažeš kraj...
nadam se da se zezaš...
:pat:

inače stvarno nisi u redu...:eek:hno:

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
500
120
63
106
JaSamZa je napisao(la):
na kraju ubiju starijeg brata a mlađi završi doživotno na robiji. :2flip:
Pa mislim stvarno... Nije u redu da ljudima kvariš doživljaj...

...cccc...ccc...cc...c...

16.04.2007
8
0
0
31
full dobra serija
samo je glavni glumac ***** aliiii nema veze hahah
odlicna serija...!

16.04.2007
8
0
0
31
full dobra serija
bas su je dobro napravili
samo je glavni glumac ***** aliiii nema veze
haha
uglavnom odlicna serija! :181:

14.12.2006
33
2
0
men se vec faca zgrcila kad sam procito ,da je je stariji ubijen ovaj u przunu do jaja ,dobra fora ,.. seija je meni ok skroz, pa nek prica ko sta hoce trebam veceras dobit od frenda jos 2 epizode pa cu da gledam ( 19 i 20ta ) dal je neko gledo "jericho" seriju nema veze sa zatvorima al je dobra prica, neko napao amere s nuklearnim oruzjem pa se jadni snalaze i tako to

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
224
12
0
32
Zna li iko od vas koji link za skidanje epizoda zakona brace????
Hvala unapred

24.04.2007
1
0
0
40
da li je ikako moguće da mi netko pošalje, dadne, snimi ili šta ja znam već šta se sve može, drugu sezonu zakona braće i to od 11 epizode nadalje?
učinit će mi jebenu uslugu.

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.945
300
0
34
Pa koristite torrente, oni uvijek sve imaju, prison break je bar popularan pa ga ima na tone po netu za skinuti...

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

evoga, prvi na listi, cijela 2. sezona, skineš torrent, lijepo selektiraš koje epizode želiš skinuti iz torrent filea (bar na bitlordu) i download

Mary_Džejn

Dark Rider
26.06.2011
540
2.238
163
Osetim miris vasih hedova ;)
Sad tek vidim temu o Prison Break.. Posle 13 godina se javlja sledeci komentar (nisam mogao odoleti)
Serija ima 5 sezona, definitivno najbolje odradjena serija po meni, mnogo volje, truda i rezultat smo gledali..
Od prve sezone do 5 je neizvesno.. i ako su svi mislili da je 4 poslednja, ova 5 je sve iznenadila i napravila pravu pometnju,voleo bi kada bi jednog dana i 6 sezona izasla, ali nikada se ne zna, sve u svemu odlicna serija, vredna svake minute gledanja...
Izvinite na ozivljavanju bezvezne teme, ali vredno je komentarisanja :D